צפו: איילת שקד מגוננת על סלומינסקי (וידאו)

שרת המשפטים איילת שקד התייחסה לראשונה בריאיון לתכנית "פגוש את העיתונות" לסערת ההטרדה של סלומינסקי, צפו { "לא ניתן להתבסס על שמועות"}

שרת המשפטים איילת שקד התייחסה לראשונה בריאיון לתכנית "פגוש את העיתונות" לסערת ההטרדה של סלומינסקי, "לא ניתן להתבסס על שמועות ולשפוט בן אדם, אם הדברים יתבררו כנכונים הוא יאלץ לפרוש מתפקידו".

שקד התייצבה לימינו ואמרה, "גם לסלומינסקי מגיעה חזקת החפות".

"זה נושא של דיני נפשות", קבעה שקד. "קודם כל דיני נפשות של המתלוננות וגם של ח"כ סלומינסקי עצמו. אני חושבת שצריך לתת למשטרה לנהל את הבדיקה, שהתחילה עוד לפני יום חמישי בפיקוח הדוק של היועץ המשפטי לממשלה ושל פרקליט המדינה".

"אם המתלוננות יבחרו לא לשתף פעולה עם המשטרה אני יכולה להבין את זה וגם לכבד את זה", הוסיפה שקד. "יש את המישור הערכי והמוסרי. לפחות אותן נשים יעשו שירות נכון אם תלכנה לדבר בפני פורום תקנה אם הן מרגישות לא נוח לדבר בפני המשטרה. חשוב שנדע את העובדות לפני ששופטים אדם כלשהו".

בוועדת הרבנים, שבדקה עדויות של מספר נשים ועימתה את סלומינסקי עם הטענות, אומרים כי הוא צפוי להשעות את עצמו מפעילות בוועדות הכנסת ולפרסם התנצלות פומבית. בסביבת ח"כ סלומינסקי מכחישים את הטענות נגדו ואומרים כי אין בכוונתו להתפטר.