צפו: אלירן אהרוני מתאר את העינויים שעבר בכת "לב טהור"

אלירן אהרוני שהיה בכת "לב טהור" ומחסידיו של שלמה העלבראנץ מתאר את מה שעבר בצילו של מנהיגם של הכת, ומספר איזה עינויים מזוויעים הוא עבר על כך שעשה משהו שלא מצא חן בעיניו: "הוא הוריד אותי למטה ומשמשו הפשיט אותי ונתן לי מכות רצח אכזריות ביותר כך כשאני ללא בגדים".

יוזכר כי לפני כשבועיים הורה בית המשפט להוציא את הילדים מכת "לב טהור", לב טהור בתגובה אומרים כי מדינת ישראל אשימה בכל מה שעובר אצלם, והכל בא ממנה. כעת הם מנסים לברוח לאיראן לפי הפירסומים.

צפו בוידאו – באדיבות ערוץ 10

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בכת "מדינת ישראל" קורים לפחות אותם מקרים אם לא יותר …

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אלירן – אני בוכה ביחד משום שאני יודע שזה אמת

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. ראיתי לפני שבוע ששוב הגיעו השלוחים של הכת לב "לא" טהור לטרונטו TORONTO לגייס עוד ועוד כסף לכת הזה. קול שועת בת עמי הגיעה אלינו הלא למשמע אוזן דאבה נפשנו אודות האיש הקיבוצניק הנקרא שלמה ארז העלבראנץ, מוצאו ממקור ספרדי, הורים חופשים לגמרי, (כמוהו) אביו ממוצא כורדי ואמו ממוצא יווני, נולד בקיבוץ חולתא, אפילו לא בעל תשובה גמור, ממשפחת חפשיים לגמרי. יש להם כל כך הרבה כסף ממש לא להאמין, וכל הכסף נותנים למנהיגים שלהם היינו שלמה ונחמן ארז הלברנז.

  אח"כ התחיל להתנהג באדמורות וייסד קהילה בשם "לב (לא) טהור" ותחת חסותו חונים בערך 200 אנשים. זה בערך עשרה שנים מתעסקים בגניבות משפחות ונפשות וכו’ בנו הגדול “נחמן שמעון אליהו הלבראנץ” אכזרי מתעלל בילדים ושפל כמו אביו ארז שלמה הלבראנץ הרשע ומנוול.

  בנו נחמן, ההיטלר של הדור הזה, “נחמן” שותף לכל הפשעים של אביו שלמה הלבראנץ. הנה רק אחד מהדברים הקשים שמתבצעים בכת לב לא טהור…

  תארו לעצמכם שמשהו בא אליכם ומודיע לכם שעומד תוך זמן לא רב לתלוש את ילדיכם מחיקכם ברציחות, מי זה יכול להיות? זה נחמן שמעון אליהו הלבראנץ.

  הם מנהלים הכת האכזרית מארס, מחתן, מגרש, כשבני ובנות הקהילה מגיעים לגיל 12 או 13, הם משודכים ומתארסים על פי קביעתו של ארז הלברנץ ימ”ש לגברים בגיל 40+, ללא עוררין. נישואים של נערים ונערות נעשים בטקס יהודי, בלי רישום במשרד הפנים הקנדי.

  הקיבוצניק-ה”רבי” שלהם – הרשע הגדול אדון הלברנס ימ”ש הזה, הוא אדם חולה נפש ממש שצריך לשבת בכלא עם מעקב פסיכיאטרי צמוד. הרבה ממנהיגי כתות אוהבים לאבחן אנשים כחולי נפש בגלל שאלו מנסים לחלוק על חוקי הכת. בכל הכתות קיימת התעללות נפשית ברמה של “אתה אפס ויש בך את כל הרוע בעולם.” אבל במקרה הזה מדובר גם בהתעללות פיזית בצורה זוועתית וקיצונית ועוד בילדים!!!!!, שזה אפילו עוד יותר נורא מכל קבוצה קיצונית אחרת.

  איזה רמאים. ויותר גרועים אפי’ מהיטלר ימ"ש והאירנים . אלוקים ישלם להם על מה שהם עושים לאנשים שם..מידה נגד מידה. גונבים כספים מיהודים תמימים על שמות אחרים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. זעזוע שיש יהודים רשעים כאלו שופחי דמים של נשים וילדים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב