צפו: אנשי אתרא קדישא ניסו להשמיד את הראיות לקברי עכו"ם

מיום ליום מתגלים עוד ועוד ראיות והוכחות המעידים באופן חד משמעי על הימצאות קברי עכו"ם במתחם גולובנציץ, כפי שכבר התפרסמה שלשום ב'קוקר' הידיעה המרעישה שבמקום נמצא מת מונח ראשו בין ברכיו, וגם כמה שבועות קודם גם התגלתה חרב בזמן שכל צורב יודע שאין מנהגם של ישראל להיקבר עם חרב, וכן כלי מנחות של עבודה זרה, כל זה מראה מעל כל ספק על קבורה גויית מובהקת.

מנגד באתרא קדישא ניסו להסתיר הממצאים, מיד בערבו של יום שני בו נמצא המת מונח ראשו בין ברכיו, תכננו אנשים מטעמם והגיעו באישון לילה כדי להרוס את המערה עד היסוד, בכדי שלא ישאר כל זכר להוכחות, כדי שלאחר מכן יוכלו לעשות תמונות שכביכול מצאו עצמות מפוזרות בשטח.

אך מזימתם נחלה כישלון מוחץ, מיד כשהגיעו פעילי אתרא קדישא, גירשו אותם השומרים ולא הניחו להם בשום אופן להתקרב ולגעת במערות ובמתים.

צפו בתמונות:

כדי חרס בהם הונחו עצמות המתים.
כדי חרס בהם הונחו עצמות המתים.
פתח המערה בה נמצאו כלי המנחות של העבודה זרה
פתח המערה בה נמצאו כלי המנחות של העבודה זרה
הפעילים שהגיעו בלילה כדי להרוס את המערה עם השלד מושכב כמנהג הגויים ראשו בין ברכיו
הפעילים שהגיעו בלילה כדי להרוס את המערה עם השלד מושכב כמנהג הגויים ראשו בין ברכיו
משה אמת ותורתו אמת
משה אמת ותורתו אמת

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. היום המנהלת גב' רוטמן מבית ספר ותיק מבנות ירושלים במאה שערים נעצרה בחשד כי היתה מעורבת במעילה ענקית, כאשר מנהלי בית הספר הוציאו במרמה באמצעות שמות פיקטיביות מליוני שקלים ממשרד החינוך.

  לפני כשנה נעצרו שלושה אברכים מירושלים ומבית שמש בחשד כי רשמו מאות תלמידות לבית החינוך הישן 'בנות ירושלים'. כמו"כ רשמו כתובת פיקטיבת של מוסד הוסף השייך לאותו מוסד תחת השם 'קרן משה'.

  כנראה שהפרשה לא תמה, אתמול נעצרה המנהלת של הבת ספר שחשודה כי היא שותפה למעשי הוצאת הכספים במרמה של משרד החינוך.

  נוכח מעצרה נסגר הבית ספר, התלמידות קיבלו הודעה כי שערי המוסד יהיו סגורים בשבבועיים הקרובים.

  הרב משה ארנטל ז"ל הי' צדיק גדול ומדות טובות, לצערינו הבנים והבנות שלו כבר לא מדקדקים במצות כמו שצריך למשל הם רודפים נשי הצנועות בירושלים ובית שמש.

  אבל היום הקב"ה מתחיל להראות למשפ' ארנטל הערורים ימ"ש שהם לא הבעלי בתים של העולם הזה, הזמן בשביל להם להתחיל לכבד נשי הצנועות ולא להגיד למורה בבית ספר "בנות י-ם" להוריד ה"שאל" אם היא רוצה להמשיך בבנות ירושלים. הם מחללים שם שמים ברבים. מגעיל איכסססס

  או ביי, או ביי , מי הם משפחת ארנטל בכלל ? רשעים מבזים את התורה הקדושה, ונשי הצנועות ברבים, מחללי שם שמים ברבים וכו'……….. חושבים שהעולם שייך להם. וכל הנ"ל ידוע הרבה שנים ממש מזעזע 400 פרסה על 400 פרסה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב