צפו בגורילה שניסתה לחלץ את אחותה (וידאו)

דרמה משפחתית קטנה התרחשה הבוקר בספארי ברמת גן, אחרי שגורילה צעירה נפלה לתעלה עמוקה ולא הצליחה להיחלץ. אחותה שירדה אחריה לא הצליחה להוציא אותה מהמקום למרות שניסתה לטפס עם אחותה הקטנה על הגב. המטפלים של הספארי טשטשו את הגורילה הצעירה, העלו אותה בחזרה ואיחדו אותה עם משפחתה

הגורילה אמליה, בת 3, נפלה מהחצר הפתוחה בה מתגוררת משפחתה בספארי לכיוון חפיר שמפריד בין הגורילות לבין המבקרים. אחותה הגדולה לא חשבה פעמיים ומיד קפצה לחלץ אותה. אחרי שנכשלה – אנשי הספארי איחדו את המשפחה.

באדיבות רשת


הבוקר, מול מטיילים רבים בספארי ברמת גן, אמליה הגורילה מעדה ונפלה לתעלה בעומק של חמישה מטרים. אחותה הגורילה איינה, בת 8, קפצה מיד לעזרתה וירדה לחפיר כדי להעלותה למעלה. איינה החזיקה אותה על הגב, אך למרות ניסיונותיה לא הצליחה לעלות למעלה. היא נבהלה מחוטי החשמל ועברה לצד השני של החפיר.

אנשי הספארי סגרו את האזור למבקרים, ואיינה הצליחה לבסוף לחזור למעלה לבדה. המטפלים של הגורילות ירו חץ טשטוש לעבר אמליה, ולאחר שוידאו שהכל תקין ואחרי שהקופה התאוששה – היא הוחזרה למשפחתה.

במשך כל אותו הזמן האב של השתיים, הגורילה לוקאס, צפה בדריכות בפעולות החילוץ וניתן לראות כי הוא היה נסער. בסופו של דבר, המשפחה חזרה לחצר והמטפלים רואים שכעת אמליה לא משה מאחותה הגדולה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.