צפו בדרמה: זה מה שקרה במליאה כשרה"מ פתח: "נחתור לשלום" (וידאו)

רה"מ עלה להציג את שמות השרים של הממשלה החדשה, בתגובה חברי הכנסת מהרשימה המשותפת קטעו את דבריו בבוז ובצחוק מתגלגל. וכשנתניהו אמר: "נשמור על הביטחון ונחתור לשלום". חברי הכנסת גנאים, זחאלקה ופריג' קטעו את דבריו והושלכו מהמליאה. צפו

צפו בדרמה (באדיבות רשת)

ראש הממשלה רק פתח בנאומו: "נחתור לשלום" וכבר התפתחה מהומה מתוכננת מספסלי הרשימה המשותפת.

רה"מ פתח: "הערב, בעזרת ד', נקים ממשלה. נשמור על הביטחון ונחתור לשלום", בשלב הזה החלו קריאות ביניים מכיוון הח"כים הערבים "איזה שלום, שלום עם סילבן שלום תעשה". חבר הכנסת מסעוד גנאים נקרא לסדר שלוש פעמים והוצא מהמליאה.

כשהמשיך רה"מ את נאומו והציג את הממשלה, המשיך חבר הכנסת ג'מאל זחאלקה את מלאכתו של גנאים וקטע את דבריו של ראש הממשלה. גם הוא, בדומה לחברו למפלגה, הוצא על ידי משמר הכנסת מן האולם, לאחר שהיו"ר של הכנסת יולי אדלשטיין אמר: "הפתיל שלי מאוד קצר היום".

אחריהם המשיך חבר הכנסת עיסאווי פריג' להפריע במהלך דברי נתניהו וציטט את אמירתו של האחרון מיום הבחירות: "הערבים נוהרים בכמויות לקלפיות, לכו להצביע". וגם הוא הוצא.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לכבוד מנהלי העדה-הבד”ץ ירושלם שליט”א

  “אנא שפרו מעשיכם רבני הבד”ץ, ותתחילו לחזק את נשי הצנועות, המתלבשות עם שאל במסירת נפש גדול, כמנהג ירושלם של לבישת “שאל” מדורי דורות.

  רק הנשים האלו הלובשות ה”שאל” מקרבות הגאולה שלמה, לכולנו, למה אתם לא מחזקים אותם? ידוע לכולם שאתם ושאר העדהניקס מבזים אותם ושונאים אותם בלב ונפש יום יום, ממש מעשה סדום!!! בשליחותכם הפגינו הבריונים והסיקריקים שלכם, בחוצות ירושלם נגדם, נגד לבוש הצנוע של ה”שאל”, ומי אז בעוה”ר נפגמה אצלם האמונה בהשארת הנפש ובתחיית המתים אשר מקלם יגיד להם, ומחפשים אחרי היתרים מפוקפקים מרבנים רפורמיים להתיר ח”ו את חילולי קברות אבותינו הנעשה יום יום ע”י מנהלי פרוייקט “מרום ירושלים” במתחם שנלר. ולכאורה מי דשתקו ליה רבנן על חילול הצניעות בירושלם , ש”מ דניחה ליה ח”ו.

  רבותי: הלא חיללתם שם שמים ברבים, ושימו לב שמי אז, ממש אחרי ההפגנות שחיללו שם שמים ברבים בשליחותכם, התחילו כל גזירת הגיות נגד בני הישיבות החרדים לדבר ד’, או לאותה בושה” ראו מה שגרמתם לעם ישראל בארצינו הקדושה. כבר עבר שנתיים מהמחאות נגד הצנועות, ועוד לא שמענו שום מחאה מהגאב”ד הגרי”ט ווייס שליט”א על גל הפגיעה שפגו הבריונים של העדה נגד הצנועות.

  “אנו בטוחים בעז”ה: שבזכות הצניעות הנכונה שהוא רק בדרך לבישת נשי השאלים, הגזירה עבידי דבטלי ותורה מגנא ומלא, ולא יטוש ד’ עמו ונחלתו לא יעזוב, והננו לעתיר לבורא כל עולמים שיחון אותנו במהרה בדבר ישועה ורחמים ונזכה להגלות כבוד ד’, ולהרמת קרן התורה הצניעות והיראה לביאת גואל צדק במהרה בימינו, אכי”ר.

  ———– —————- ———–

  זה מזכיר לי מה שקורה בבד”ץ לאחרונה… כבר תקופה ארוכה של כמה שנים אשר העדה החרדית בעיה”ק ירושלם תובב”א, בס”ד הולכת ומדרדרת מדחי אל דחי, בפירצות מפירצות שונות, ההתחלה היתה כששלחו את הבריונים וסיקריקים שלהם להפגין נגש נשי הצנועות הלובשות “שאל” בשליחות הרבנים והמוצי”ם שלהם, אע”פ שהנשים התלבשו כמנהג ירושלים בתוך ירושלם!!! מ”מ לכאורה נראה מפורש שרבני הבד”ץ באמת נגד הצניעות שאנחנו חייבים ע”פ התורה. ה”י.

  ולמעשה מאז שהפגינו נגד הצנועות, בעוה”ר נפגמה אצלם האמונה בהשארת הנפש ובתחיית המתים אשר מקלם יגיד להם, ומחפשים אחרי היתרים מפוקפקים מרבנים רפורמיים -כמו מהר נוף וכו' להתיר ח”ו את חילולי קברות אבותינו הנעשה יום יום ע”י הרוצחים הנשמות ע"י מנהלי פרוייקט “מרום ירושלים” במתחם שנלר. ולצערינו הרב הרשעים הארורים מבעלי הפרוייקט עדיין עומדים במריים ומסרבים לשמוע לדברי רבותינו הבד”ץ שליט”א בראשות כ”ק מרן רבינו הגאב”ד שליט”א מרא דארעא קדישא, וממשיכים גם בימים אלו ממש בחפירת הקברים נגד הפסק הברור של רבותינו הבד”ץ שליט”א בראשות כ”ק מרן רבינו הגאב”ד שליט”א מרא דארעא קדישא, אשר כבר פסקו איסור הנאה חמור על כל השטח כולו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב