מצמרר: שני עיתונאים נרצחו בשידור חי (וידאו)

במהלך שידור ישיר של תחנת בת של רשת CBS במדינת וירג'יניה שבארצות הברית נפתחה אש לעבר המראיינת והצלם – שנהרגו במקום. הבמאי מיהר לחזור לאולפן שם רואים את המגישה בהלם אומרת: "אני לא מבינה מה קרה עכשיו". צפו

רצח בשידור חי: כתבת חדשות וצלם טלוויזיה בוירג'יניה בארצות הברית נורו למוות במהלך שידור ישיר של תחנת החדשות המקומית WDBJ7.

התחנה היא תחנת בת של רשת CBS.בראיון עסקו השניים בנעשה  עולם התיירות בווירג'יניה. הכתבת אליסון פרקר (24) ראיינה את ויקי גרדנר, אשת עסקים מקומית. לפתע נפתחה אש לעבר השתיים ובמהלך השידור המצמרר ניתן לשמוע את קולות הירי ומיד לאחר מכן צרחות של פרקר ושל גרדנר.

הבמאי החזיר את השידור לאולפן,  המגישה ההמומה אמרה "אני לא מבינה מה קרה עכשיו, נעדכן ברגע שיהיו לנו עוד פרטים". פרקר והצלם אדם וורד (27) נהרגו במקום כתוצאה מהירי. המרואיינת נורתה בגבה והובהלה לבית החולים.

מנהל תחנת הטלוויזיה ג'ף מרקס סיפר כי שני העיתונאים מתו במקום. "כאשר הירי החל שמענו צרחות ומיד לאחר מכן שקט", סיפר. "אנחנו עדיין לא יודעים מי ירה ולמה".

כוחות גדולים של משטרה הגיעו למקום ופתחו במצוד נרחב אחר היורה, שעדיין נמצא במנוסה. לדברי השריף של מחוז פרנקלין, בתי הספר ומספר חנויות ובתי קפה באזור נסגרו.

צפו ברגעי האימה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.