בהלה בת"א: חולדות הציפו את הבורסה (וידאו)

את אשר יגורנו בא לנו: צפו בתיעוד של חולדות מסתובבות חופשי במתחם הבורסה ברמת גן.

החפירות בתל אביב הפיחו בהלה רבה בקרב תושבי תל אביב שמודאגים מפני החולדות שיצאו מהביובים עם תחילת העבודות ברכבת הקלה.

במהלך החודש האחרון נפוצו שמועות רבות ברשתות החברתיות על כך שהחולדות ימלאו את בתי תל אביב. אך הערב הופצה ברשת תמונה של חולדות שמסתובבות ליד בורסת היהלומים.

בדף הפייסבוק של הצינור הופצה תמונה תחת הכיתוב: הפחד של כולם מתממש? תיעוד של חולדות מסתובבות חופשי בבורסה ברמת גן.

הגולשת לארה גטלוב העלתה לפרופיל הפייסבוק שלה סרטון של עשרות חולדות באיזור הבורסה, שם מתבצעות עבודות חפירת הרכבת הקלה. התגובות לא איחרו להגיע, והאווירה היא פאניקה, היסטריה וחרדה. מתקשרים לאמא שתכין בשבילנו את החדר לשש השנים הבאות!

הפחד של כולם מתממש?תיעוד של חולדות מסתובבות חופשי בבורסה ברמת גןLara Getlov

‎Posted by ‎הצינור‎ on‎ יום שלישי 25 אוגוסט 2015

הגולשים ברובם הגיבו בממים שונים וגיחכו על ראש  העיר רון חולדאי שיצטרך להתמודד עם התופעה.

לפני שבועיים הופצו בתל אביב  מודעות מפוברקות ברחבי תל אביב מטעם עייריית תל אביב שקוראים לציבור להזהר מפני חולדות,  "אם בזמן היותך על האסלה נשמע רעש חשוד מתחתיך, קרא לעזרה ללא כל תזוזה!" – נכתב באחת המודעות  שהזהירה מפני הגעת החולדות דרך צינורות הביוב בעקבות העבודות להקמת הרכבת הקלה.

תושבים נתקפו בהלה וחשבו שמדובר במסמך רשמי, אך בעירייה הסבירו בתגובה כי מדובר במסמך מזויף וביקשו להרגיע: החולדות לא אמורות לצאת מהצינורות בקרוב.

בראש המודעה, מתנוסס הלוגו של עיריית תל אביב, ובהמשך נכתבו המלצות לתושבים לימים שלאחר הריסת גשר מעריב ביום שישי הקרוב: "נא להקפיד לסגור את האסלה. עקב החשש לפלישת חולדות דרך הביוב בעקבות עבודות התשתית של הרכבת הקלה".

מחברי המסמך הזהירו בין היתר "בשם העירייה" את התושבים להתריע על כל גילוי של חולדה. ""נא לזכור! חולדה מפחדת ממך יותר ממה שאתה/את מפחד/ת ממנה. לכן נא להימנע מתנועות חדות, חולדה מפוחדת עלולה לתקוף", המליצו האלמונים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.