צפו בהרצוג מרגיע: "אני רגוע"(וידאו)

יו"ר האופוזיציה, יצחק הרצוג, התייחס בכינוס מפלגת המחנה הציוני לחקירה המתנהלת נגדו, ואמר כי הוא רגוע. יחימוביץ': אין ספק שחקירה באזהרה מחמירה את המצב. {מגיב לחקירה}

יו"ר האופוזיציה, יצחק הרצוג, התייחס בכינוס מפלגת המחנה הציוני לחקירה המתנהלת נגדו, ואמר כי הוא רגוע. יחימוביץ': אין ספק שחקירה באזהרה מחמירה את המצב.

יו"ר האופוזיציה, יצחק הרצוג, נשא היום (ראשון) דברים בכנס הרמת כוסית לכבוד חג הפסח של מפלגת העבודה בתל אביב. "טוב שהדברים נבדקים. אני רגוע ותיהיו גם אתם רגועים. תפקידו של מנהיג הוא להתמודד", אמר הרצוג, "מה שלא הורג מחשל וזו העת להיות ביחד". מדובר בהתייחסות ראשונה לאחר חקירתו באזהרה במשטרה בחשד לעבירות קבלת תרומה אסורה.

(באדיבות רשת)

הרצוג הוסיף: "לא סוד שבמהלך השבועיים האחרונים הצהרתי שוב ושוב שאגיע לכל מקום ובכל עת למסור את גרסתי – וכך עשיתי הבוקר. התייצבתי הבוקר ללא דיחוי, אני סומך על גורמי אכיפת החוק ואני מודה על המכובדות וההוגנות. ואתם יודעים שזה גם לא סוד שבכל פעם שעולה סוגיית בחירות כלליות או הפנימיות צפות תלונות שונות ומשונות".

ח"כ שלי יחימוביץ' הגיבה לחקירה ואמרה כי היא "משוכנעת שטובת המפלגה והאופוזיציה לנגד עיניו של הרצוג, ואפעל בשיתוף פעולה איתו ועם חבריי למפלגה כדי להחליט אילו צעדים יש לנקוט. אין ספק שחקירה באזהרה של יו"ר המפלגה ויו"ר האופוזיציה מחמירה את הסיטואציה. אני סומכת לחלוטין על המשטרה ועל רשויות החוק".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.