צפו בוידאו: איך התייחס המר"ן לואטסאפ? – העיתונאי שאול מייזליש בצינור לילה

צפו בוידאו: מה אמר  המר"ן על הואטסאפ – העיתונאי שאול מייזליש עונה

בראיון ל'צינור לילה' אומר שאול מייזליש שהרב היה מאוד מודע במה שקורה בעולם, וחיפש תמיד את כוח ההיתירא, כמו במיקרוגל להתיר מאכלי חלב ובשר כמובן בהפרדה לחימום.

כששאל אותו לרר איך הוא התייחס לסוגיה הסלולרית וכל המדיה, ענה מייזליש: "הרב השתמש בכל המדיה, גם במכשירים לא כשרים, וגם בטלויזיה, ולא רצה מחשב שמחובר רק למקור כשר, אלא אמר ניקח את המכשיר הזה ונהפוך אותו לכלי לשרת את הפצת היהדות וקירוב לבבות,ואמר שהוא סמוך ובטוח שאנשינו לא יתחברו לאזורי התועבה".

מייזליש אמר עוד שהוא לקח את הטכנולוגיות הכי חדישות וכל אמצעי מז"פ וגייס את כל זה כדי לעזור לעגונות, "חדרו היה מלא רוחות מלחמה, ועם זה הוא הסתייע בצילומי שיניים וטביעת אצבעות, הכל כדי להתיר את העגונות, גם בפייסבוק הוא רצה שיענו שאלות בהלכה וזאת היה מטרתו להפוך את הכל למכשיר שיפיץ יהדות".

יצויין כי מקורבים מבית המר"ן אומרים ל"קוקר" כי זהו רחוק מהאמת, מרן היה תמיד מתנגד בכל תוקף לאייפונים למיניהם ולכל המדיה הקלוקלת ואף פירסם מכתבים חריפים בענין.

גולשים נזעמים כתבו ל"קוקר" בתגובה על דברי מייזליש: כי האיש אינו יודע על מה הוא מדבר, הוא כנראה מעולם לא היה בביתו של הרב, והוא מחפש להכשיר את השרץ בק"נ טעמים, ומבקשים שהציבור לא יקבל את זה כתורה מסיני: הגולש דביר: "‏קישקוש אחד ענק. המרואיין מנותק מהמציאות לגמרי. כל כך שקוף וברור שהוא לא היה אצל מרן אפילו פעם אחת". יעל כתבה: "‏מדבר שטויות!!! מייזליש עבר זמנך….".

צפו בראיון עם שאול מייזליש – באדיבות ערוץ 10

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שטויות במיץ עגבניות מי שהמציא את זה צריך לשלוח אותו לאשפוז בכפייה דחוףףףף

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. איזה שקרים, מרן כותב מפורש ואמר מפורש שיש לזרוק את כל האייפונים למיניהם.

  אולי לארגוני חזרה בתשובה הוא אמר להשתמש בזה, אבל לכתוב כך על מרן, זו עזות מצח…

  דוד |
  הגב