צפו בוידאו מיוחד: "כך נראה יום בחיי ראש הממשלה נתניהו"

חמישה ילדים מרחבי הארץ מתלווים לבנימין נתניהו כדי לראות מקרוב יום טיפוסי, ראש הממשלה ורעייתו מקבלים אותם בשמחה בביתם הצנוע, הילדים מרוגשים מאוד ומציגים את עצמם בשמותיהם, לא לפני שהם שותים כוס קפה או משקה שראש ממשלת ישראל מכין להם במיוחד, והוא גם מגלה להם מה הטריק שהקפה והחלב יהיו מוצלחים.

אחד הילדים רועי שמו, אומר לנתניהו שהחלום שלו זה להיות בעתיד ראש הממשלה, והוא אף בטוח שהוא יהיה ראש ממשלה, נתניהו נהנה מכך, ואף נותן לו טיפים איך להיות ראש ממשלה.

ראש הממשלה עונה לשאלות ששואל אותו הילד: איך זה להיות רה"מ: "תפקיד קל, האם יש לך זמן להיות עם הילדים הוא משיב: אשתי דואגת שיהיה לי זמן, אני בן אדם ואח"כ יהודי".

אח"כ הם טסים עם רה"מ יחד עם המסוק, הילדים מגיבים כי זה היה מהמם, והיה כיף, למרות שהיה קצת מפחיד לפעמים, לפתע במהלך הטיסה מקבל נתניהו מפה ופניו קודרים, לאחמ"כ מתגלה כי חיילים נפצעו בלבנון ורה"מ קיבל עידכון וסיקור במסוק.

כשנחתו נכנסו למשרד ראש הממשלה, כשהוא משמש כמדריך ומסביר להם כל חדר מה הוא משמש, מבגדי דגמ"ח הוא מחליף לבגדים של אחד שיושב במשרד, כשהוא שואל אותם איך התרשמו מהמשרד הם עונים: "לא גדול ומאוד צנוע יחסית".

בסיום הביקור שואל אותם נתניהו איך היה: ואז כל ילד שואל שאלות את רה"מ: לאחד שאל מה היית עושה אם לא היית פוליטיקאי ענה לא יודע מה הייתי, לילד אחר שביקש עצה לחיים הפוליטיים השיב: תאמין בכל מה שאתה עושה.

ילד אחר שאל איך אתה מקבל את נושא הגזענות: והוא השיב: "אסור לנו שדבר כזה יקרה, כולנו חייבים להילחם נגד זה".

לסיום בביקור אצל ביתו של ראש הממשלה אשתו של רה"מ שרה מקבלת אותם יפה ונותנת לכל אחד מתנה קטנה והילדים מעבירים ביניהם את החויות שהיה להם עם נתניהו. הם מסכמים בהתרגשות: "יום של המון חויות".

צפו בוידאו מיוחד ומרגש באדיבות רשת:

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.