צפו בוידאו: פרופיל של הרודן האכזרי הטובח בבני עמו בשאר אסד נשיא סוריה

מי אתה נשיא סוריה?
ערוץ 2 נותן לכם הצצה בדמות פרופיל מיוחד על הרוצח בשאר אסאד, בשנת 1999, שנה לפני שבשאר אסד מילא את מקום האב, המשפחה ספגה אירוע קשה – כשבמהלך ארוחת ערב חגיגית התפתח ויכוח סוער בין אחיו הצעיר מאהר, לגיסם עסאף שאוקת שנשוי לאחותם הבכורה בושרה. מאהר האכזר שלף רובה ורצח את גיסו שאוקת.

אמנם שאוקת הצליח לעבור טיפול שהציל את חייו, אך כולם כבר דיברו ולא ניתן היה להסתיר את האכזריות של המשפחה הזאת אסאד.

בצורה אכזרית כזאת המשיך אסאד האב של בשאר, ושלט על עמו בסוריה למעלה מ-40 שנה כשהוא טובח ללא רחם במתנגדים למשטרו.
בשאר שהיה בכלל אמור להיות רופא עיניים, לא יכל להישאר רופא בכדי לסייע לאביו להחזיק את שלטונו, בשאר עזב את חלום רופא העיניים בחוץ לארץ.

מהר מאוד קלט אסאד שבכדי להישאר בשלטון צריך לטבוח את כל מי שמפריע לו בדרך, ואז החל בדרכו של אביו והתגלה כרודן אכזר, למרות שבשאר גם טיפח לעצמו במשך השנים דימוי של מנהיג צעיר שמחובר לעולם המודרני, לטכנולוגיה ולאינטרנט. בתמורה לכך הוא קיבל הרבה חום, חיוכים, מחוות ומחמאות מהעולם שבחוץ. אבל בבית, מאחורי החזות החיצונית הזו, נמשכו הקשיחות והאלימות שעוברת במשפחה. התגובה הכוחנית שבה ועלתה בכל פעם שבה אסד התמודד עם איום על ממשלו.

לאחר חמש שנים, כשהגיע האביב של דמשק, אסד מחליט כי הוא לא יתן למפגינים להפגין נגדו אלא דיכא אותם והוא עדיין עושה את זה באופן הכי קשה ורצחני בסיוע אחיו מאהר, שהפך בינתיים למפקד משמר הרפובליקה.

צפו בפרופיל של רודן אכזרי במיוחד – באדיבות רשת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אצלנו יש רוצחים כלכלים …..
    חרדים קונים רק אצל חרדים !!!!
    כדי שהכסף השאר למען בני התורה ועולם התורה !!!!

    אחד העם |
    הגב