הסתה פרועה – ח"כ רגב דורשת בתקיפות כי "המתים בבית שמש לא יצביעו"

בדיון שהתקיים הבוקר (ב'), בעניין הבחירות החוזרות בבית שמש, וקיומם התקין, ביקשה ח"כ מירי רגב בוועדה כי "המתים לא יצביעו", והוסיפה כי "לכן יש להיות מתואמים עם רשות האוכלוסין".

ח"כ יעקב אשר שנוכח בדיון ענה לה כי "היא יכולה לפנות אליהם (אל המתים) באופן אישי".

אלי כהן המועמד המפסיד בבחירות לראשות עירית בית שמש, אמר לח"כ אשר, בתגובה כי "הוא יכול להראות לה איך עושים את זה באופן אישי".

רגב כעסה ואיימה על אשר כי היא תוציא אותו מהדיון, אלי כהן שוב הגיב ואמר שהיא "לא תוציא אותו (את ח"כ אשר) גם אם ימשיך להפריע". אשר ענה לו "גם מבית שמש לא תוכל להוציא אותנו".

ח"כ הרב ישראל אייכלר התייחס אף הוא לדבריה של יו"ר ועדת הפנים רגב, שאמרה שהמתים מצביעים בבית שמש: "רשעים בחייהם קרויים מתים" והוסיף כי "ועדת הפנים הפכה למטה הבחירות המאוחד של אויבי החרדים בבית שמש".

לטענת ח"כ אייכלר "לפני הבחירות קיימתם דיון והוריתם למשטרה להתרכז בזיופים הצפויים בקלפיות החרדים בבית שמש.אין זה פלא שהמשטרה לא מצאה שלושים זיופים בשום מקום בארץ לא בקיבוצים לא בעיריות. מליוני אנשים במאות רשויות הצביעו ורק בבית שמש מצאתם את העבריינים כשאתם מגייסים את המשטרה ומערבים את הצבא למלחמה בחרדים, אתם הורסים את בסיס הדמוקרטיה ותזכרו מה קורה בקייב בסוריה ובמצרים. הליכוד מביא אנרכיה במדינה וזו סכנה לכל אזרח. גם יאנקוביץ ברח מארמונו במסוק".

צפו בדברי רגב ובתגובות לכך:

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. סתם הסתה; אין כמעט חרדים מבוגרים שם,רוב מוחלט צעירים,דווקא בצד השני המתים עלולים להצביע

    משה |
    הגב