בתא האסיר: גטאס שולף מהחליפה ומוסר למחבל (וידאו)

מול תיעוד כזה חבר הכנסת הבוגד לא יכל להכחיש: לאחר שנעל היטב את הדלת, כך הועברו למחבל הרוצח ואליד דקה ע"י ח"כ באסל גטאס טלפונים ניידים לאסירים הביטחוניים בכלא. {מעטפות כסף ושקיות עם פלאפונים}

תיעוד: כך הבריח המחבל ח''כ באסל גטאס, את הטלפונים הניידים לאסירים הביטחוניים בכלא.קרדיט: חדשות 10

‎Posted by ‎חדשות השואגים לימין‎ on‎ חמישי 5 ינואר 2017

כתב הפלילים של ערוץ 2, משה נוסבאום כי חבר הכנסת גטאס הודה בחקירתו במשרדי להב 433, בהעברת הטלפונים לידי מחבל אחד ופרטים מוצפנים לידי מחבל שני. לטענת  גטאס  המניע שלו לרוצחים נבע בשל דאגה למצבם ההומניטרי של המחבלים.

במשטרה מעריכים כי גטאס הודה  בהברחה בשל הממצאים  המפלילים שהתגלו בחקירה, ולכן ניסה להפחית מחומרת המעשה ולטעון שהמניע הוא לא סיוע לטרור אלא סיוע הומניטרי לאסירים. המשמעות של הדברים האלה היא שגטאס מנסה להתמודד עם העונש הצפוי לו.

במהלך החקירה הציגו לו  החוקרים את הסרטונים שמתעדים את מפגשיו עם שני החבלים והעברת הטלפונים והפתקים, כולל הקלטות סאונד של השיחות בינו לבין המחבלים במהלך המפגשים. חקירת המשטרה תתמקד כעת במניע וזה תלוי לא מעט בתוכן של הפתקים המוצפנים שהועברו.

דוברו של הח"כ אמר כי גטאס אמר בכניסה לחקירה: "ההר יוליד עכברון". מהמשטרה נמסר בתום החקירה כי לגטאס מיוחסות "עבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, מרמה והפרת אמונים ועבירות על פי פקודת שירות בתי הסוהר – הכנסת חפץ אסור/מסוכן".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.