תיעוד: אלימות ש"ס נגד הרב אמנון (וידאו)

חדשות 10 חושף סרטון שבו נראים חסידי הרב עובדיה יוסף תוקפים באלימות את חסידי הרב אמנון יצחק. צפו { "כמו מאפיה" }

"המאפיה של ש"ס פועלת באישון ליל": בתיעוד שפרסם הערב חדשות 10 נראים לצד קברו של הרב עובדיה יוסף מתכנסים פעילי השטח של ש"ס, ונשבעים למנוע מאויבו של הרב עובדיה יוסף מר"ן – הרב אמנון יצחק – להמשיך ולהשמיע את הרצאותיו לכלל מעריציו ברחבי הארץ.

לטענת חסידי הרב אמנון מאז שהוא הלך בגלוי בבחירות נגד ש"ס, הוא החל לקבל איומים על חייו ועל חסידיו.

בחדשות 10 מפרסם הכתב סרטון שבו נראה אחד מאויביו המרים של המרצה, אילן דזי, אחד החסידים, תוקף ודוחף פעיל שהכריז ברמקול כי בקרוב תהיה הרצאה של הרב אמנון יצחק. "לך מפה", צעק עליו.

הפעילות הלכה והחמירה כשאלחנן בוזגלו ויעקב לחיאני שזכו לתואר המפוקפק, "המאפיה של ש"ס" נהגו להסית, לארגן הפגנות ואפילו לעיתים גם להשתמש באלימות. "אני מקיים מצווה למחות את הרשע המרושע הזה מהעולם. אמנון יצחק, יימח שמו וזכרו". אמר בוזגלו תוך כדי שהוא שורף נייר של הרצאה.

הרב אמנון הגיש כעת שתי תביעות לבתי המשפט כנגד לחיאני ובוזגלו ודורש פיצויים בגין הוצאת לשון הרע. "הייתה קריאה לצאת נגדי ולהשפיל אותי. אנשים לקחו אותי כפרוקיט לטובת המפלגה". הוא אומר לכתב חדשות 10.

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אוהב את הרב אמנון יצחק שליט"א , עזר לי להתנתק מהטלוויזיה , נתן לי הרבה חכמה בתורה.

  חיים |
  הגב
 2. בוזגלו, לחיאני, דזי. שמות צפון אפריקאיים. אין ספק שהמרוקאים הינה העדה היחידה ששמה את ישראל במפת הפשיעה העולמית

  nav |
  הגב
 3. מרוקאים. העדה היחידה ששמה את ישראל במפת הפשע העולמית!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. בוזגלו עבריין מגיל קטן, לא לחינם היה מרביץ מכות רצח לנשים בזמן שהיה שכיר חרב במשמרת הצביעות, ועל כך ישב בכלא, אם היה לו שכל היה פותח דף חדש ויוצא לחיים חדשים.

  בנוגע לנבל סרוח שר"י לחיאני ימ"ש העובד מטעם המאפיונר שר"י מכלוף דרעי ימ"ש, תקנתו היא בכלא שאטא עם הבוס ושאר העבריינים מאחורי הצללים, שחלקם עומדים להחשף בקרוב.

  שר"י קובי לחיאני ימ"ש |
  הגב
 5. המאפיה של מרן. אני לא מבינה למה הם עם כיפה וציצית?? לא חבל? אני לא אתפלא אם אנשים כאלה ישפכו חס ושלום דם נקי
  חייבים לכלוא אותם!.
  וכל הכבוד לגרושה שסיפרה מה החולה עשה לה. ממש ככה האנשים האלה חולים.

  והפצצה העיקרית למי שעיניו בראשו:
  ארור מכה רעהו בסתר!! (המבין יבין)

  בת מלך |
  הגב
 6. תורתינו הקדושה כבר אמרה גדול המחטיאו יותר מההורגו "אסור בתכלית האיסור להתגייס לצבא". "הצבא הישראלי, החומד לחטוף את בחורי הישיבות לשורותיו, מבצע פשעים, רומס את הלוח השמאלי של עשרת הדיברות [נואפים שם] ומחלל שם שמיים ברבים. פושעים בשפיכות דמים ובגזל . אסור בתכלית האיסור להתגייס לצבאם. יש להפסיק את הנח"ל החרדי מיד. אסור להתגייס אני מבין שזה ביטול תורה ר"ל.
  "חוק הגיוס הוא מס גולגולת כמו בימי הצאר" גיוס היהודים בכפייה לצבא הרוסי בימי הצאר, אין שום מקום לחרדים בצבא הטמאה הניעוף והשמד. וידוע שהבלוף של תיקון חוק הגיוס מדובר בחוק המכשיר גיוס חרדים לצה"ל בפועל איזה בלוף זה, הגיוס לצה"ל ממש כמו הגיוס לצבא הצאר ניקולאי- החרדקי"ם. אפילו ח"כ מנחם אליעזר מוזס מיהדות התורה השווה בין סעיף הסנקציות הפליליות לבין גיוס היהודים בכפייה לצבא הרוסי בימי הצאר. הוא אמר: "אם לא יהיו 5,300 גולגולת מהחרדים ואני אומר בכוונה גולגלות כדי להשוות את זה למה שהיה בימי הצאר ניקולאי כשכל עיירה הייתה צריכה להביא מס כך וכך. ואם לא תביא את המספר הזה תהיה סנקציה על השאר.
  תיקון חוג הגיוס השמד והזימה, מדובר בחוק גרוע מאד, גומזיק ליהדות החרדית וכל עולם התורה והחסידות. למעשה הח"כים "המשומדים" אישרו ללא הצדקה חוק גיוס בפועל לכל בני הישיבות ר"ל, החוק פוגע בעולם התורה והישיבות של החרדים וכו' וזאת למרות דעתם של מרנן ורבנן מנהיגי הדור של הערב רב והעמלקים. חיילים וחרדקי"ם שפלים שותפים למרד בקודשא בריך הוא.
  היום זה יותר חמור מזמני ירבעם בן נבט, וע"פ חז"ל "עדיף תאי הגזים על פני הגיוס לחרד"ק בצבא הכפירה והזימה של העמלקים הרשעים" תיקון חוק הגיוס כבר פוגע בקיומו של עולם התורה. הגיוס לצה"ל ממש כמו הגיוס לצבא הצאר ניקולאי.
  "תיקון חוק הגיוס", התלוי בנפשו של עולם התורה, שכעת מסור בידי שלוחי דרבנן המקלקלים את חיי החרדים שרוצים לחיות ע"פ תורתינו הקדושה, יוכל ליעשות מעשה נבזה/נבלה כזה רק ע"י המסיונרים של שטיינמן. זה עלול ח"ו לפגוע ביכולת קיומו של עולם התורה כנגד הקמים עליהם. "עדיף תאי הגזים על פני הגיוס לחרד"ק בצבא הכפירה והזימה של העמלקים הרשעים"
  מי שעומד מאחורי הגיוס – זה ה"קרן לישראל חדשה" או בשמה האמיתי "הקרן החדשה לישמעאל" או "הקרן להשמדת ישראל" אלו אנשי פלג בני ברק!!!. אני הק' "בשם התורה הק" מבקש למחות כנגד חוק הגיוס שהועבר בכנסת הטמאה, למגינת ליבנו, אין שינוי מהותי מחוק הגיוס שיזם לפיד ימ"ח. זכרו: כ"א מפלג בני ברקי שלא מטופלים יגרום נזק רוחני ועלות תרופות לכל הסובבים אותו, עדיף תאי הגזים מוקדם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. מראה מה ההבדל בין תלמידים של בלעם הרשע לתלמידים של אברהם אבינו. הרב אמנון יצחק חזק וברוך. ולגבי הרב עובדיה יוסף, הוא בספריו שלו גזר את דינו ואת דינם של כל רבני ספרד שאין להם חלק לעולם הבא. הרב אמנון יצחק שליט"א אמר שסולח לו, כי ידע כמה גחזים היו סביבו. אבל התורה לא סולחת, ועוד שיש תלמידים כאלה. ולגבי כל השאר הרב אמר אין להם מחילה עולמית. ולא משנה מה אנשים יבלבלו בשכל את המציאות אי אפשר להכחיש. זה כמו שאני רואה שעכשיו לילה כולם יצעקו שעכשיו יום, מה זה משנה? שיצעקו עד מחר. הרב אמנון יצחק נקי כפיים לא עשה כלום רק זיכה ומזכה את הרבים כבר 38-39 שנה. אולי צריך להגיע לפסוק 40 שנה אקוט בדור ואומר עם תועיל לבב הם. אחרי זה יבוא השם ישמור

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 8. הבעיה היא שהרבה רבני שקר שיש בש"ס מסיתים את העבריינים האלו…
  גועל נפש!!! איך הם לא פוחדים להתעסק עם הרב הזה הרי הזוהר הקדוש כותב שמי שמחזיר בתשובה הקב"ה מבקש את קלסתר פניו תמיד בשעת מנחה כדי להעביר חרון אף מהעולם

  אלדד |
  הגב
 9. אלחנן בוזבגלו וקובי לוחיאני ואילן ( הקלון) של שס שר"י

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב