צפו: בנט מתייחס לסערת כיסוי העיניים

שר החינוך, נפתלי בנט התייחס בראיון לניב רסקין בתכנית "חדשות הבוקר", לסערה סביב הופעתו של הזמר יונתן רזאל מול נשים בעיניים מכוסות. צפו

סערת כיסוי העיניים לא יורדת מהכותרות: שר החינוך, נפתלי בנט התייחס בראיון לניב רסקין בתכנית "חדשות הבוקר", לסערה סביב הופעתו של הזמר יונתן רזאל מול נשים בעיניים מכוסות.

בתחילה הוא נשאל על חקירתו של יו"ר הקואליציה דוד ביטן ואמר כי "ביטן חבר והוא עושה את עבודתו ואנחנו סומכים על גורמי החקירה", אמר בנט. "לא נחמד לקום ולראות כותרות אבל אנחנו צריכים להמשיך לפעול לקידום המדינה. היו כבר אנשים שנחשדו ואחר כך טוהרו. אם מישהו יורשע הוא צריך ללכת לכלא, אנחנו במדינת חוק ולא מדינת קווים אדומים .יש אווירה לא טובה בתקשורת, אבל הציבור עסוק בחיים עצמם. לא צריך להסית נגד הממשלה בגלל אירוע כזה או אחר".

בנט התייחס במהשך הראיון לסערה סביב הזמר יונתן רזאל שכיסה את עיניו בהופעה של נשות חב"ד ואמר: "כל אדם ואמונתו, לי אישית אין בעיה עם שירת נשים אבל אחד מעקרונות הסובלנות הוא לכבד גם את מי שחושב אחרת מאיתנו. מה דבר כזה עושה? את מה שנחליט שזה יעשה. אני מכבד כל אדם ועמדתו, כולל הקהל שהבנתי שאהב את זה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.