בנט: "או שתתנצל – או שתחטוף תביעת דיבה מהסרטים"(וידאו)

דברים שפירסם כתב 'גלובס', דרור פויר, קוממו עליו את יו"ר 'הבית היהודי' שהגיב בפוסט זועם. צפו בוידאו שחולל את המהומה

יו"ר הבית היהודי, השר נפתלי בנט, הופיע אמש בפני תלמידי תיכון ועורר סערה כאשר דברים שנשא גרמו לתלמידים הערביים לנטוש במחאה את האולם. צפו בוידאו המלא מהאירוע

(באדיבות רשת)

אלא שבכך לא תמה הסערה. כתב גלובס, דרור פויר, פירסם שמה שגרם לתלמידים לעזוב היו דבריו של השר בנט לפיהם "כח הערבים גנבי רכב".

בתגובה לדברים פירסם השר סנט פוסט זועם בפייסבוק בו הוא דורש מפויר להתנצל "אחרת תחטוף תביעה מהסרטים".

תחת הכותרת "שקרנים נגמר" כותב בנט: "כבר שלוש שנים שהתקשורת מעמיסה עליי כל סוג של שקר: שאני בעד רצח ערבים, שאני אחראי לטבח מאה לבנונים, שאני גזען, חשוך, ונבער. וזה נדבק. בחו״ל כבר מאשימים אותי בפשעי מלחמה בגלל שקרים אלו. זו לא בדיחה", הדגיש השר בנט. "תמיד אומרים לי: 'תגיש תביעה!' ואני תמיד משיב: 'לא צריך. פשוט נחשוף את האמת'".

לטענת בנט, הוא רק דיבר על כך שאי אפשר כבר ללכת לטייל בדרום ולהשאיר אוטו ללא שמירה, ושלא ייפרץ. אבל לא האשים את כלל האוכלוסיה הערבית בתופעה.

בנט ממשיך: "דרור פויר, עיתונאי בגלובס, נכח בארוע וכך כתב: 'בנט קרא לכל הערבים גנבי רכבים. ממש ככה'… אז זהו דרור: לא היה ולא נברא. הכל מתועד ומוסרט. שקר מוחלט".

בסיום הפוסט משגר בנט איום מפורש בתביעת דיבה לפויר: "אעשה זאת בפשטות, דרור: או שתוציא הודעת תיקון והתנצלות תוך 24 שעות, או שתחטוף תביעת דיבה מהסרטים. אין לי בעיה לקבל ביקורת, חריפה ככל שתהיה. זו מהות הדמוקרטיה. ביקורת-כן. שקרים-לא. נגמרו הימים שאתם תשקרו ותטנפו על כל מי שימני בעמדותיו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.