אסון העגורן: צפו בקריסת המנוף על כלי הרכב (וידאו)

מצלמת אבטחה תיעדה את קריסת המנוף אחר הצהריים (שני) בבת ים. בתאונה, שאירעה באתר בנייה בצומת הרחובות הנביאים והקוממיות בעיר. צפו בסיקור וידאו מהתקרית הקשה. {נס בבת ים}

מצלמת אבטחה תיעדה את קריסת המנוף אחר הצהריים (שני) בבת ים. בתאונה, שאירעה באתר בנייה בצומת הרחובות הנביאים והקוממיות בעיר.

מפעיל המנוף ואדם נוסף נפצעו באורח בינוני  שעמד ליד המכונית שעליה קרס המנוף. שניים נוספים נפצעו קל. גם כוחות ההצלה הודו כי נמנע כאן בחסדי שמים אסון גדול.

צפו ברגע הקריסה

מדוברות איחוד הצלה נמסר: מפעיל עגורן טופל ע"י מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף בת ים בהכרה ובמצב בינוני עד קשה לאחר שחולץ ע"י צוותי כיבוי מעגורן שקרס על כלי רכב ברחוב הקוממיות פינת הנביאים בבת ים. הפצוע בהכרה מלאה וסובל מחבלות ופציעות בראשו ובגפיו. כמו כן טופלו בזירה ארבעה נפגעים נוספים (מתוכם ילדה) במצב קל ובינוני.

צפו בכתבה של המהדורה המרכזית (ערוץ 2)

קובי אבסוטדי חובש מתנדב ביחידת האופנועים של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום כלל הנפגעים היו בהכרה מלאה מתוכם מפעיל העגורן שקרס למרכז בכביש על מספר כלי רכב והיה לכוד. לאחר שחולץ ע"י צוותי כיבוי הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני כשהוא סובל מפגיעה קשה בגפיים.

צפו בכתבת הערוץ הראשון

החובש הוסיף: הענקנו בזירה סיוע רפואי ראשוני למספר נפגעים מחבלות ופציעות ונפגעי חרדה עקב אופי האירוע. אין ספק כי מדובר בנס. אירוע מסוג זה יכל להיגרם עם קרבנות ומספר רב של נפגעים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.