צפו בעימות: עמיר פרץ מול אבי גבאי

עמיר פרץ ואבי גבאי, התייצבו אמש  (מוצ"ש) לעימות ראש בראש באולפן פגוש את העיתונות. צפו

כמה ימים לפני הסיבוב השני, שבו יכריעו מתפקדי מפלגת העבודה מי יהיה היו"ר, עמיר פרץ ואבי גבאי, התייצבו אמש  (מוצ"ש) לעימות ראש בראש באולפן פגוש את העיתונות.

פרץ תקף את גבאי: "אבי מייצג את מה שהוא מאמין אלא שעם כל הכבוד למנהלים, צריך לבחור אנשים עם תפיסת עולם שמציגים חזון. מנהלים מקצועיים יש למכביר. המפלגה היא לא שבט בורסאי שאפשר להשתלט עליו. אצלנו יש אנשים מאמינים, מחויבים ורוצים לשנות את פניה של המדינה". גבאי השיב: "אצלנו יש אנשים שרוצים לעשות ומלאי אידיאולוגיה. גם אני מנהיג, אי אפשר רק לומר 'אני רוצה להגיע לשם' מבלי לדעת איך להגיע לשם".

פרץ המשיך לתקוף: "קצת צניעות לא הייתה מזיקה לך. אני כל הזמן מגיע עם תפיסת עולם וזה מה שעזר לי לקבל החלטות. זה לא עסק, זו מערכת שצריכה להיות מבוססת על ערכים. אני הגעתי למקום ראשון ורואים בי את מי שיצליח לגרום למפלגה לפרוח. אני מבטיח שאני אנצח וביום שלישי המפלגה תהיה עם 22 מנדטים". גבאי ענה לו: "אני מאוד מעריך את עמיר ויש לו קריירה מפוארת, בסקר שנעשה בערוץ 1 יש לפרץ 6% התאמה לראשות הממשלה. אי אפשר לומר שתביא את המפלגה לשלטון כשהציבור לא איתך".

פרץ  התרגז למשמע הדברים והגיב: "כל המהלכים שלך הם הטעייה גדולה. בסקר בעיתון מעריב בשבת קיבלתי התאמה לראשות הממשלה יותר מבנט. אני מציע לך לבדוק את התומכים שלך, אני היחיד שניצחתי את נתניהו ואנצח אותו שוב". פרץ הוסיף: "פעם אחר פעם התייצבתי בפני הציבור. מעולם לא הפסדתי אצל הציבור. הפסדתי במפלגה, אבל זה דבר אחר. אני ניצחתי את נתניהו והבאתי ציבורים אחרים".

ביום שישי הודיעו יו"ר מפלגת העבודה המודח יצחק (בוז'י) הרצוג וח"כ אראל מרגלית, על תמיכתם בפרץ, בעוד חברות הכנסת שלי יחימוביץ', איתן כבל , רהמ לשעבר אהוד ברק,  וסתיו שפיר הודיעו על תמיכתם בגבאי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.