צפו ברגעי הדרמה בברסלב: "תפרצו עכשיו" (וידאו)

בכינוס נגד הרב ברלנד התפרצו מאות חסידו לתוך האולם והחלו להרוס מכל הבא ליד, רכבים של המאבטחים עלו באש וקטטה אלימה במיוחד פרצה בין הניצים. כתב חדשות 2 יאיר שרקי יצא לשטח, ותיעד את הרגעים הדרמטיים: וגם: על הונדליזם. צפו. { אש בברסלב}

קרע חריף בקרב חסידי ברסלב בעקבות פרשת הרב ברלנד מצד אחד – תומכי הרב ממשיכים להאמין כי הוא חף מפשע וצדיק. מצד שני – מתנגדיו מבקשים להזהיר את הציבור מפניו.
שלשום המחלוקת הזו עברה לפסים אלימים במיוחד. מתאו בכלא הורה הרב ברלנד לחסידו לצאת ולפוצץ את האירוע. החסידים התארגנו אך לא שעו לדרישתו ופעלו בדרכים אלימות..
בכינוס נגד הרב ברלנד התפרצו מאות חסידו לתוך האולם והחלו להרוס מכל הבא ליד, רכבים של המאבטחים עלו באש וקטטה אלימה במיוחד פרצה בין הניצים. כתב חדשות 2 יאיר שרקי יצא לשטח, ותיעד את הרגעים הדרמטיים: וגם: על הונדליזם בתוך בית הכנסת שמזכיר לנו ימים אפלים.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בשם רבי נחמן עושים כל התועבות שבעולם
  ימח שמכם וזכרכם חבורת ערב רב
  מאיפה ינקתם הדת העקומה הזו?
  דת ישראל זה תורה ומצוות לא אלימות ולא עוואנטות
  ממש היפך התורה ודרכה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אלימות מזעזעת. חייבים כיתבי אישום כנגד העבריינים. ולהכניסם לכלא. חילול בית כנסת והריסת רכוש ושריפת רכבים , כל אלו מראים את השיטה העבריינית המכוערת של אנשים שכביכול הם שומרי תורה ומצוות..ולמעשה הם עבריינים בתחפושת של חסידים.

   יהודי מזועזע |
   הגב