צפו: ברכת המקובל שהלחיצה את נתניהו

רה"מ השתתף בכינוס אנשי מרכז והסביר מדוע החליט על הקדמת הפריימריז. בהמשך נרשם במקום רגע ביזארי במיוחד. צפו {"רק זה לא"}

הקמפיין של נתניהו בליכוד יצא לדרך: ראש הממשלה נחוש להקדים את הפריימריז בליכוד והוא החל לעשות נפשות למען הרעיון בקרב חברי המפלגה. השבוע יצביעו חברי המרכז על הצעתו לקיים את הבחירות לראשות המפלגה כבר בסוף פברואר, כשעד אז מתדרך רה"מ פעילים בנוגע לנחיצות המהלך.

בכנס פעילים שנערך אמש בראשון לציון, בהשתתפות השר גלעד ארדן וח"כ דוד ביטן, אמר נתניהו: "הרצוג אמר שישמור את נתניהו מאוחדת – כולם טובים, כולם כמובן ראויים, אבל אנחנו כנראה ראויים יותר ואני אומר את זה לא ברהב, אלא משכנוע פנימי עמוק – הליכוד מוביל את מדינת ישראל בדרך הנכונה ואנחנו צריכים להמשך להוביל בענייני החברה, הכלכלה, הביטחון והמדיניות".

נתניהו הוסיף: "אנחנו מובילים את המדינה בדרך אחראית ותקיפה, ואני מבקש מכם לעזור לי ולחבריי להמשיך את ההובלה הזו – אנחנו לא חוסמים אף אחד להתחרות. ברוב המפלגות אין בכלל פריימריז – ללפיד אין, לכחלון אין, לליברמן אין, לדרעי גם אין פריימריז וייתכן שלאחרים גם אין אבל לא חשוב".

"במפלגה אחת היו רוצים להרחיק את הפריימריז ואנחנו רוצים להקדים אותם – לא במובן שנוגד את החוקה, שאומרת עד חצי שנה לפני הבחירות צריך לקיים את הפריימריז" אמר נתניהו תוך שהוא רומז לנעשה ב'מחנה הציוני'.

בהמשך הערב נרשם אירוע ביזארי במיוחד כשמקובל שהוזמן לאירוע בירך אותו אולם הוא העדיף "להדוף" את האיחולים. צפו

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.