לאחר שנה: התיעוד הדרמטי נחשף: קרבות הירי בכלא רימונים (וידאו)

רק לפני שנה הצליח סמואל שיינביין להכניס אקדח לכלא השמור רימונים, במהלכו הוא פתח באש על הסוהרים ורק כוח של לוחמי יחידת "מצדה" הצליח להשתלט על האירוע ולפגוע בו. לידי חדשות 2 הגיע התיעוד הדרמטי של קרב היריות


(באדיבות רשת)

האסיר סמואל שיינביין, ירה לפני שנה 23 בפברואר 2014 לקראת השעה 16:00 (א') לעבר שלושה אנשי סגל בבית הכלא רימונים שבשרון, לאחר שהשתלט על אחד האגפים בבית הכלא. כוחות המשטרה הצליחו להשתלט על האסיר, אך בעת חילופי אש שיינביין מת מפצעיו, ולוחם נוסף בצוות ההשתלטות נפגע. מוקדם יותר האסיר התבצר במבנה השירותים בבית הסוהר, כשהוא השתלט על המצלמות ועל מערכת החשמל באגף, אך לא החזיק בבני ערובה.

במהלך האירוע נורו שלושה סוהרים. לבית החולים "מאיר" בכפר-סבא פונו שניים מן הסוהרים, אחד מהם היה במצב אנוש לאחר שנפצע בחזה אך לאט לאט מתאושש וחזר לאיתנו.

בבית הכלא הופעל נוהל חירום, ואגף בית הכלא נסגר. כוחות המשטרה ושירות בתי הסוהר הוזעקו למקום, וכן הוקפצו לבית הכלא כוחות של יחידת מצדה וימ"מ. כמו כן, נציג שירות בתי הסוהר הגיע למקום.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הקהל יעד שלכם לסרטונים מרשת וקשת הם חרדים שמשתמשים באינטרנט מסונן. ואם הסרטונים לא עובדים אז אין מי שרואה את זה, כי אלה שיש להם אינטרנט פתוח הולכים למקור, וד"ל.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב