צפו: גדעון סער בראיון לערוץ 2 (וידאו)

בריאיון ראשון לערוץ 2 מאז ההודעה הדרמטית על חזרתו לפוליטיקה ולליכוד מבהיר גדעון סער שאין בכוונתו להחליף את נתניהו בבחירות הקרובות. צפו. { "לא מחליף את ביבי"}

בריאיון ראשון לערוץ 2 מאז ההודעה הדרמטית על חזרתו לפוליטיקה ולליכוד מבהיר גדעון סער שאין בכוונתו להחליף את נתניהו בבחירות הקרובות. "אני רוצה להיות ברור לחלוטין. חזרתי כדי להוביל את ישראל בעתיד – אבל לא אצה לי הדרך", אמר סער.

"ראש הממשלה הוא מועמדינו לראשות הממשלה בכהונה באה, העיניים לבחירות הבאות", הוסיף סער. "אני גם לא יכול לחזור לפעילות רבע שעה לפני הבחירות, אני חזרתי בעיתוי שיאפשר לי לקיים דיאלוג עם הציבור הרחב ועם הציבור בליכוד".

על החקירות שמתנהלות נגד ראש הממשלה, אמר סער כי אינו חושב שעל נתניהו להשעות את עצמו. "חקירה היא רק השלב הראשוני", אמר. "איזה ערך אתה נותן לבחירת הציבור ולעובדה שיש ממשלה שמכהנת מכוח אמון הכנסת, אם בשלב מוקדם כל כך אתה בא ואומר שצריך לפגוע בערך הדמוקרטי – כשיש חשד בלבד".
על סערת התאגיד ומינוי גאולה אבן למגישה  ראשית אמר "גאולה היא עיתונאית מקצועית, מוערכת, חריפה יותר מ-20 שנה לפני שהתחתנה איתי", תוקף סער. "מה דורשים ממנה? שלא תעסוק במקצוע שלה?".

"לבוא ולנסות לפגוע בה, אני רואה בזה דבר שלא מתיישב עם העידן שאנחנו חיים בו", הוסיף סער "האישה היא לא חפץ של הגבר, הקריירה שלה עומדת בפני עצמה, היא הגיעה להישגים מקצועיים על בסיס הכישורים שלה. אין אף אדם שאני מכיר שהוא יותר אתי מגאולה. היא לא מראיינת אותי, היא לא התעסקה בשידור בנושאים שאני טיפלתי בהם כשהייתי שר. שאף אחד לא יטיף מוסר או ינסה לפגוע בה רק מהטעם שהיא נשואה לי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.