צפו: גפני ושפירא חרשו את ראשל"צ(גלריה)

עם פתיחת שנת הלימודים תשע"ז ח"כ גפני סייר ב"רשת הגנים של אגודת ישראל" בשדרות ובראשון לציון. לסיור התלוו מנהל המחלקה המוניציפאלית של "דגל התורה" מנחם שפירא, ישראל גולומב – מנכ"ל רשת הגנים ודוד רוזנברג – משנה למנכ"ל רשת הגנים.

עם פתיחת שנת הלימודים תשע"ז ח"כ גפני סייר ב"רשת הגנים של אגודת ישראל" בשדרות ובראשון לציון. לסיור התלוו מנהל המחלקה המוניציפאלית של "דגל התורה" מנחם שפירא, ישראל גולומב – מנכ"ל רשת הגנים ודוד רוזנברג – משנה למנכ"ל רשת הגנים.

"רשת הגנים של אגודת ישראל" מפעילה 350 גני ילדים בלמעלה מ-30 רשויות מקומיות, מחנכת למעלה מ-10,000 תלמידים ותלמידות. מאות עובדות ההוראה ב"רשת הגנים", פתחו את שנת הלימודים בתפילה ובתחינה כי חפץ ד' בידם יצליח, לעמוד במשימתם ולהעמיד את ילדי הדור הבא – תלמידי "רשת הגנים", לשנת הלימודים תשע"ז, בדרך המסורה לנו מדורי דורות.

לרגל פתיחת שנת הלימודים תשע"ז, הגיע אתמול יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני לסיור במוסדות "רשת הגנים של אגודת ישראל" בראשון לציון ובשדרות, והתרשם מהתפתחות הרשת והגידול בתלמידים. לסיור התלוו מנהל המחלקה המוניציפאלית של "דגל התורה" מנחם שפירא, ישראל גולומב – מנכ"ל רשת הגנים, דוד רוזנברג – משנה למנכ"ל רשת הגנים ושלמה פולק – עוזרו של ח"כ גפני.

IMG-20160905-WA0049

נחנך גן חדש בשדרות

"רשת הגנים" חנכה גן חדש בעיר שדרות, לאחר שבשנים האחרונות לא היה גן ילדים של רשת הגנים בעיר. הגן נחנך סמוך לבית הספר "יסודי התורה" הנמצא בתנופת התפתחות הודות פעילותה של המנהלת הגב' עליזה אלגברי. בחודשים האחרונים עמלו צוות רשמים לרישום ילדים לגן. יחזקאל שרייבר – מנהל דרום של "רשת הגנים" עמל יחד עם המנהלת להשגת המבנה השיפוץ מעיריית שדרות. נציג "דגל התורה" בעיר הרצל שאובי, סייע, תמך ועמל על השגת האישורים והקשר מול העירייה.

בביקור הפמליה בשדרות, הודה מנכ"ל "רשת הגנים" ישראל גולומב לראש עיריית שדרות אלון דוידי על שיפוץ והתאמת המבנה לגן ילדים, וציין את הבטחתו של ראש העירייה להמשיך לעמוד לימין גני הילדים ובית הספר. גולומב עמד עוד בדבריו על הזכות והציפיה שיש לגדולי ישראל מ"רשת הגנים" לפתיחת גני ילדים בערי השדה. כן שיבח את המשנה למנכ"ל דוד רוזנברג על עשייתו הברוכה בפתיחת שנת הלימודים המוצלחת ברחבי הארץ בכלל ובשדרות בפרט, וכן לרכז "רשת הגנים" בדרום, שרייבר, ולמנהלת בית הספר הגב' אלגרבלי, על השקעה ומסירות לטובת ילדי שדרות.

גפני אמר: "אני מלווה מוסדות חינוך רבים ברחבי הארץ שמתפתחים מאוד, אבל דווקא כאן בשדרות זה מחמם את הלב לראות שבעיר כזאת מתעצם כבוד שמים ומתפתחים מוסדות החינוך". בדבריו הודה לראש העירייה על עמידתו לימין רשת הגנים ומוסדות החינוך.

מנחם שפירא: "כשרואים את ההתפתחות המיוחדת והצמיחה הגדולה של הקירוב רחוקים והתפתחות מוסדות החינוך החרדיים בפריפריה הנעשה על ידי המפעלים הגדולים, רשת הגנים, החינוך העצמאי, נתיבות משה ושובו. המשימה שלנו כנציגי ציבור זה להרבות כבוד שמים שכל ילד יהודי יגיד שמע ישראל וזה משפיע על כל הסביבה".

IMG-20160905-WA0047 (1)

פריחה תורנית בראשון לציון

לאחר מכן ביקר גפני במוסדות החינוך התורניים בראשון לציון, בסיור התרשם מגני הילדים של "רשת הגנים" אשר שופצו לאחרונה על ידי עיריית ראשון לציון ובסיועו של ראש העירייה דב צור אשר עומד לימין מוסדות החינוך בכל ימות השנה.

שנת הלימודים במוסדות החינוך התורניים בעיר נפתחה כסדרה, הודות לפעילות נציגי "דגל התורה" בראשון לציון. בתי הספר החברים בפורום מנהלי המוסדות התורניים נהנו השנה מציוד חדיש ומיוחד לכיתות הלימוד, במקביל בבתי הספר חלה עליה מרשימה במספר התלמידים וכיתות הלימוד.

גולומב שיבח את ראש עיריית ראשון לציון דב צור הדואג ומתקצב את כל ילדי ראשל"צ ללא יוצא מהכלל ובאופן מכובד. כן ציין לטובה את מנהלת המוכר שאינו רשמי בעירייה, הגב' כוכי חיים.

רוזנברג סיכם את הסיור ואמר כי שיתוף הפעולה של רשת הגנים עם נציגי הציבור מהווים ומשיגים הצלחה לטובת הילדים. בסיור השתתפו, מלבד אותם שהוזכרו לעיל, גם נציגי "דגל התורה" בראשון לציון הרב שרגא אלפר והרב יהודה מנדלוביץ' וכן מנהלי מחלקות בעיריית ראשון לציון. במהלך הביקור התכבד הגפני בקביעת המזוזה בגני הילדים המשופצים אשר נבנו על ידי משפחת שפירא האדיבה.

IMG-20160905-WA0038

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.