צפו: גפני קיבל 'אזרח כבוד' והחמיא לראש העיר(וידאו)

תנופת התפתחות ובנייה במוסדות התורה והחינוך בעיר כרמיאל לצד הגעתם של מאות אברכים חדשים לעיר הביאו את יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני ומנהל המחלקה המונצפלית וסגר"ע בני ברק מנחם שפירא לביקור מיוחד בעיר.

תנופת התפתחות ובנייה במוסדות התורה והחינוך בעיר כרמיאל לצד הגעתם של מאות אברכים חדשים לעיר הביאו את יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני ומנהל המחלקה המונצפלית וסגר"ע בני ברק מנחם שפירא לביקור מיוחד בעיר. כשמרכז הביקור סיירו במוסדות התורה והחינוך שבראשות רבה של העיר הגרא"צ מרגלית וכן בישיבת רינה של תורה שבנשיאות מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א שם השתתפו גם ראשי ורבני הישיבה, ראש המוסדות יעקב ורזבינסקי, חבר הנהלת העיר פנחס סירוקה, שלמה פולק עוזרו הפרלמנטרי של גפני.

חברי דגל התורה בכרמיאל התכנסו לישיבה מיוחדת יחד עם רבה של העיר הגרא"צ מרגלית שהודה לח"כ גפני על כל הפעילות שלו למען תושביה החרדיים של כרמיאל ועל הסיוע והעזרה והליווי התמידי למוסדות החינוך וציין כי כרמיאל כמו כל הארץ חשים את עמידתו האיתנה של גפני לימינם בכל ימות השנה והעלה על נס את המוסדות בעיר לצד הישיבה הגדולה המהווים מגדל אור לכל הסביבה.

במהלך הסיור צוין כי כרמיאל היא אחד הערים המהווים פתרונות מצוקת הדיוק לציבור האברכים כאשר מגיעים עוד ועוד אברכים לעיר, ובחודש האחרון נפתח בית כנסת חדש לציבור האברכים לצד בתי הכנסת של האברכים הקיימים ולצד הישיבה הגדולה. בישיבה סקר נציג דגל התורה בעיר הרב פנחס סירוקה את ההתפתחות הגדולה ועדכן בדבר פתיחת ביכ"נ נוסף תחת הנהגתו של המרא דאתרא לצד התפתחות הקהילה כמו"כ הועלו פתרונות בנושא תעסוקת נשים ופרויקטים נוספים.

בתום הסיור בעיר התקיימה פגישת סיכום בלשכת ראש העירייה העומד בקשרי ידידות עם גפני, בתחילה בירך ראש העירייה את הרב גפני על עמידתו לסייע לעיר כרמיאל והבטיח להמשיך לעמוד לימין הקהילה כשהוא מציין כי חשוב לו חינוך ילדי ישראל שווה בשווה.

לאחמ"כ הועלו המצוקה הגדולה בישיבת רינה של תורה עם ההתרחבות בכמות הבחורים שברוך ה מתעדים להגיע בזמן אלול, והפתרונות הנדרשים על מנת להרחיב את חדר האוכל של הישיבה וחדרי השיעורים, כמו"כ הועלה בפני ראש העיר המצוקה בחיידר של הקהילה שהמקום צר מלהכיל ראש העיר הבטיח פתרון זמני לפתיחת שנה"ל הקרובה כמו"כ ביקש ממנכ"ל העיריה שיחד עם הרב סירוקה והרב וירזבינסקי יפתרו את בעיית ההתרחבות בישיבה ופתרון קבע לת"ת

משם המשיכו יו"ר ועדת הכספים ח"כ גפני מלווה בסגר"ע בני ברק מנחם שפירא לנהריה תחילה הגיעו יחד עם חבר מועצת העיר מדגל התורה הרב עופר אלקיים למעונו של האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא האדמו"ר אמר בדבריו "אשריכם שזכות פריחת עולם התורה נזקף לשליחות כם,אתם עושים גדולות ונצורות תמשיכו לקדש שם שמים.

משם הגיע גפני יחד עם חבר מועצת העיר לפגישה עם ראש העיר, במהלך הפגישה הועלו הצרכיים של מוסדות החינוך בעיר כשבמרכזם בתי הספר לבנים ובית הספר לבנות של נתיבות משה לצד בתי הכנסת והמקוואות.

IMG-20160718-WA0040

IMG-20160718-WA0035-1

IMG-20160718-WA0039

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.