צפו: אריה דרעי תוקף את אלי ישי בשידור חי (וידאו)

המלחמות הפנימיות בש"ס זולגות לאולפני ערוץ 2: יו"ר המפלגה, אריה דרעי, תקף אמש בשידור חי את התבטאויותיו האחרונות של ח"כ אלי ישי: "סתם לזרוק לאוויר? אני מבקש מכל חבריי להתאפק, את כל העצות שיש, יש דרך להעביר אותם…היום צריך לתת גיבוי". צפו

במהלך הימים האחרונים הפך יו"ר שס לשעבר, אלי ישי, למרואיין מבוקש באולפנים הפתוחים בתקשורת הישראלית. ישי, שישב שנים ארוכות בקבינט הביטחוני ובפורומים מצומצמים נוספים, מחווה את דעתו לפיה ישראל צריכה "להחזיר את עזה 40 שנים לאחור". בנוסף, ביקר אלי ישי בחריפות את הסכמת ישראל ליוזמת הפסקת האש המצרית.

מי שלא אוהב – בלשון המעטה – את התנהלותו התקשורתית של היו"ר לשעבר, הוא היו"ר הנוכחי, אריה דרעי, שמתח עליו ביקורת בנושא בשידור חי. בראיון שהעניק אמש לערוץ 2, תקף דרעי את הפוליטיקאים שנוהגים לשבת באולפנים ולבקר את ראה"מ: "אולי אני מהדור הישן, אבל אני לא חושב שתפקידנו כאישי ציבור לרוץ לאולפנים ולתת עצות לראש הממשלה…העם נמצא בחרדה והביקורת הזו היא מחלישה את העם ומעכירה את רוחו…מה היה קורה אם היינו רואים מלחמות בחמאס בטלויזייה שלהם. להשמיע עכשיו בקורת? זה לא מכובד".

צפו בראיון עם אריה דרעי
בדקה 5 בוידאו

באדיבות רשת

כשנשאל על קריאתו של אלי ישי "להחזיר את רצועת עזה 40 שנה אחורה", השיב דרעי: "אני לא הייתי 40 שנה אחורה בעזה, אני לא יודע מה זה 40 שנה. שאלתם למה לא באתי לכאן עשרה ימים? אני לא בא לכאן כדי שלא להגיד אמירות כאלה".

דרעי המשיך לתקוף את ישי: "עם כל הכבוד, מישהו יודע מה המגבלות הבינלאומיות שיש לנו?! מה זה הדין הבין לאומי?! אנחנו יכולים לנתק חשמל לעזה?! רק מי שנמצא בקבינט ויושב על תוכנית תוכנית ומכיר את כל המכלול של המודיעין ואת כל המכלול של השיקולים…רק אז הוא מחליט".

"סתם לזרוק לאוויר? אני מבקש מכל חבריי להתאפק, את כל העצות שיש, יש דרך להעביר אותם…היום צריך לתת גיבוי", סיים דרעי את דבריו.

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי יסמתה לך חפש מי ייתן לך צומי!!! תבין אתה כבר לא פוקציה עבור אנשים!!! סתם אחד שמחפש כבוד ולעג שפתיים אפס מאופס !!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. חזק ביותר. אלי ישי ילד ללא ניסיון
  אריה תמשיך לדבר לעניין
  לעבוד עם השכל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • צודק!!!
   אין על אריה דרעי, עובד ומדבר עם שכל,
   לעניין…..!!!!!

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
  • לדרעי יש נסיון לספור דולרים סיגרים ובקבוקי ויסקי
   דרעקי הרס עולם התורה הספרדים שס מורשת מרן ע"ה
   לך לך לך לעזזאל נמאס מהשם שלך אתה מגעיל בא לי להקיא ממך ומהטנזים הערבים שלך

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
   • מי אתה שתדבר על דרעי הוא החזיר את הספרדים לכותרות

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
 3. דרעי הזדקנת אתה דומה לגבאי ב"כ שלי
  בעצם רעיון טוב לך הביתה תהיה גבאי ב"כ מוצלח מאוד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב