כתבת ערוץ 10 שתיעדה שבוע שלם עם הצוות הרפואי בשניידר: "התפילות עזרו" – (צפו בתיעוד המרגש)

האחיות שטיפלו בילדי משפחת גרוס והיו שליחות משמים להצלת חייהם מספרות בדמע וגם ברגשות מעורבים: "היו להם הרבה הפרעות בקצב הלב , היו להם תסמינים כמו אחד שיש לו התקף לב, קשה לדבר על זה לחשוב על הילדות הקטנות שאינם בין החיים, ולדעת שלהורים האלה יש רק שתיים, אבל כשיש לך משימה אתה מתמקד בביצוע ולא נותן לכלום להפריע".

אתי נחושתן אחות אחרת שהיתה צמודה אליהם אומרת בראיון לערוץ 10 שתיעדו שבוע שלם במחיצת הילדים: "אם אשב ואבכה ליד הילד זה לא יעזור, אני צריכה לטפל בו ובכל הטכני, אבל לא יכולה שלא להישבר לדבר עם האמא ולדעת ש… וכאן האחות פשוט נשברת ומתייפחת בבכי.

כתבת ערוץ 10 מיה אידן מתארת כי זה היה תיעוד של פעם בחיים והיא לא הפסיקה להתרגש ממה שעבר עליה בתיעוד היום יומי ובצפיה בכתבה:

המחזה שאנחנו חזינו שם היה קשה. זו פעם ראשונה שראיתי רופאים בוכים". הבנים, שסבלו מהפרעת קצב ולבם היה על סף קריסה. יצחק, שנמצא במשקל גדול יותר היה גם במצב טוב יותר אך מיכאל הדאיג מאוד את הרופאים בשל ההחייאה הארוכה שעבר, ואיש לא ידע איך היא תשפיע על תפקוד גופו.

ההורים, שחזרו שבורים מהלוויית שתי הבנות הישר לטיפול נמרץ, מצאו את הזמן כדי להגיד תודה למדינה שלמה שעקבה אחרי המצב. "אנחנו מרגישים את החיבוקים של עם ישראל".

"זה מרגש וזה משמח וכל בית החולים חיכה לזה וגם עם ישראל, אך צריך להמשיך לחכות והדרך להחלמה עוד ארוכה ואנחנו מקווים שהכל יהיה בסדר", מייחלים הרופאים.

שבוע שלם עם האחים גרוס ושמחה שמהולה בעצב – באדיבות ערוץ 10

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.