צפו: האחיות שנפגעו על ידי מנהלת בית הספר מדברות

מלכה לייפער פגעה בהן ובאחרות,במשך שנים ארוכות. אך היא מתחמקת ממשפט בשל אוזלת ידם של הרשויות בישראל. צפו בדיון

מלכה לייפער כך קראו למי שהיתה מנהלת בית הספר בקהילת הדס באוסטרליה, בו למדו דסי ארליך ואחיותיה.

מלכה לייפער – כך קראו למי שהפכה לסיוט שלהן, כאשר על פי 74 סעיפי האישום כנגדה במשפט התלוי ועומד באוסטרליה, פגעה בהן ובאחרות,במשך שנים ארוכות. משפט אליו היא לא הגיעה, משנמלטה לישראל.

אוסטרליה – נחושה להעמיד אותה לדין, הגישה לישראל בקשת הסגרה, ישראל מצידה הגישה בקשה למעצרה, אך דיון בעניין ההסגרה, מעולם לא התקיים.

הסיבה: מלכה לייפער, לא התייצבה לאף אחד משבעת הדיונים שהתקיימו בעניינה, משום שהיא – לטענת עורכי דינה – לוקה בנפשה ומתאשפזת סמוך לדיון לתקופה קצרה ולפיכך, אינה כשירה לעמוד לדין.

על השאלה כיצד מצליחה אשה שלוקה בנפשה להיות מוערכת ומוערצת על ידי מאות תלמידותיה וצוות החינוך, כיצד היא מצליחה לנהל כאן בארץ חיים רגילים ואף למסור שיעורים לנשים, איש לא מצליח לענות.

מלכה לייפער זהו שמה של האשה.דבי ארליך ואחיותיה, מספרות בשיחה עם עו״ד רבקה שורץ, על סיפורן המצמרר, על החיים בצל הסיוט ועל התסכול שבאי ההעמדה לדין ואוזלת יד הרשויות מול המשחק של מי שאמורה היתה להגן עליהן והפכה לאויבתן.

במן המיצר אומרים כי פועלים כדי לסייע להן להביא את העניין למודעות וסוף סוף להביא את מדינת ישראל – להסגיר את מלכה לייפער לאוסטרליה, לצורך העמדתה לדין.

הן נפגעו מינית על ידי מנהלת בית הספר שלהן, מלכה לייפער והיום בשיחה עם עו״ד רבקה שורץ הן מספרות את הסיפור שלהן, צפו ושתפו.They were sexually abused by the school principal Malka Leifer and today, a conversation with attorney Rivka Schwartz they are telling their story. Watch and share. Rebecca Shwartz. Dassi Erlich; Beyond a SurvivorRebecca Shwartz adv עו"ד רבקה שורץ

‎Posted by ‎מן המיצר‎ on‎ ראשון 5 נובמבר 2017

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בס"ד שלום רב! מצ"ב "קול קורא" שיצא לאחרונה, מאת רבנים חשובים וידועים שליט"א, אשר עוסק בחשש לתקרובת עבודה זרה בפאות נכריות, ובו מבואר "שכל ההכשרים שניתנו בזה, אין בהם ממש ואין לסמוך עליהם כלל וכלל, ושומר נפשו ירחק מהם". יהודים יקרים, אנא סייעו להפצת נושא כאוב זה, והפיצו בכל האפשרויות העומדות לפניכם את ה"קול קורא" הזה. ניתן לצלם ולתלות אותו בבתי הכנסת שבאזור מגורכם, וניתן לצלם יותר עותקים, ולשים בכל כנסת גם ערמה של דפי ה"קול קורא". במספר הטלפון שמופיע בתחתית ה"קול קורא" ניתן לשמוע הקראה של ה"קול קורא" וכן עוד שיעורים והקלטות חשובות בנושא זה, ועל כן, ניתן להפיץ את העניין גם על ידי מסירת מספר טלפון זה למכירכם. בכל רגע ורגע נשים רבות מעם ישראל עוברות מחוסר ידיעה על איסור חמור זה, ויש להזדרז ככל הניתן בהפצת העניין. ובעז"ה, בזכות פועלכם למען הצלת והטהרות עם ישראל מאיסורים חמורים, שכרכם יהיה רב, ועם ישראל יהיה יותר מוכן ומזומן לקבלת משיח צדקנו במהרה בימינו, אמן! יישר כח!

  בס"ד

  שלום רב!

  מצ"ב "קול קורא" שיצא לאחרונה, מאת רבנים חשובים וידועים שליט"א,
  אשר עוסק בחשש לתקרובת עבודה זרה בפאות נכריות, ובו מבואר
  "שכל ההכשרים שניתנו בזה, אין בהם ממש ואין לסמוך עליהם כלל וכלל,
  ושומר נפשו ירחק מהם".

  יהודים יקרים, אנא סייעו להפצת נושא כאוב זה, והפיצו בכל האפשרויות
  העומדות לפניכם את ה"קול קורא" הזה.

  ניתן לצלם ולתלות אותו בבתי הכנסת שבאזור מגורכם, וניתן לצלם
  יותר עותקים, ולשים בכל כנסת גם ערמה של דפי ה"קול קורא".

  במספר הטלפון שמופיע בתחתית ה"קול קורא" ניתן לשמוע הקראה
  של ה"קול קורא" וכן עוד שיעורים והקלטות חשובות בנושא זה, ועל
  כן, ניתן להפיץ את העניין גם על ידי מסירת מספר טלפון זה למכירכם.

  בכל רגע ורגע נשים רבות מעם ישראל עוברות מחוסר ידיעה
  על איסור חמור זה, ויש להזדרז ככל הניתן בהפצת העניין.

  ובעז"ה, בזכות פועלכם למען הצלת והטהרות עם ישראל מאיסורים חמורים,
  שכרכם יהיה רב, ועם ישראל יהיה יותר מוכן ומזומן לקבלת משיח צדקנו
  במהרה בימינו, אמן!

  יישר כח!

  שקר |
  הגב