האם השכולה מחבקת את בנה הקדוש (וידאו)

תיעוד שמזעזע את הרשת: חיבוק אחרון של אמא שממאנת להיפרד מבנה שנרצח בפיגוע בתל אביב הקדוש אהרון יסייב הי"ד והשאיר חמשה ילדים יתומים. צפו {הלב נשבר}

קורע לב: בהלווית אחד הנרצחים האלמנה מתקשה להיפרד וממררת בבכי.

פורסם על ידי ‏אקטואליק – Actualic‏ ב- יום חמישי, 19 בנובמבר 2015

דמעות: חיבוק אחרון של אמא מבנה שנרצח בפיגוע בתל אביב הקדוש אהרון יסייב הי"ד אב ל-5 ילדים יתומים. יהי זכרו ברוךTEARS: Hundreds crying at funeral of Aron Yesiab (32), father of 5 children, murdered by terrorist while praying.

‎Posted by ‎באזזנט‎ on‎ חמישי 19 נובמבר 2015

בתוך כך, מתברר צירוף מקרים מזעזע – הפרמדיק שטיפל בפצועים הוא קרוב משפחה של הנרצח אהרון יסייב.

דוד מלייב, פרמדיק ביחידת האופנועים של 'איחוד הצלה', היה אמש בין הראשונים שהגיעו לזירת הפיגוע בבניין פנורמה בתל אביב. כשהגיע למקום טיפל בפצוע הקשה, זאת מבלי לדעת שבמקום נמצא גם קרוב משפחתו שנרצח, אהרון יסייב ז"ל.

הפרמדיק מלייב מספר: "סמוך לשעה 14:00 קיבלתי קריאה ממוקד 'איחוד הצלה' על פיגוע דקירה בבניין פנורמה. אשתי עובדת בבניין, אז כשיצאתי למקום במהירות בדקתי שהכל בסדר איתה ובכדי העניק טיפול לנפגעים. כשהגעתי למקום ראיתי בפתח בית הכנסת אדם מוטל מת שפניו מכוסות בבד. אמרו לי שנקבע מותו, אז ניגשתי לטפל בפצוע הנוסף שהיה בזירה וסבל מדקירה בפלג גופו העליון. נסעתי עם הפצוע באמבולנס לבית החולים איכילוב ואחר כך חזרתי לבית פנורמה כדי לאסוף את אשתי שלמרבה הנס לא נפגעה באירוע".

מלייב הוסיף: "אחרי כשעה וחצי קיבלתי טלפון ואמרו לי שהבעל של בת דודה שלי הוא ההרוג בפיגוע. כשקיבלתי את הבשורה הקשה שיחזרתי: מבנה הגוף, הזקן שבצבץ, חיברתי את הכל והבנתי שהוא היה ממש חצי מטר ממני כשטיפלתי בפצוע בזירה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.