צפו: האם לפיד מתקרב לחרדים או "קומבינה ואחיזת עיניים" (וידאו)

האם התקרבות יאיר לפיד לחרדים היא רצינית או שהכל קומבינה ואחיזת עיניים, ובכלל מה בדיוק עומד מאחורי המהלך, והאם יש לזה בכלל סיכוי? צפו בכתבה

יו"ר יש עתיד חבר הכנסת יאיר לפיד היה נחשב עד כה לאויב הגדול של הציבור החרדי. קראו לו כבר המן הרשע, אנטיוכוס, הילדים אפילו שרפו את תמונתו בל"ג בעומר.

אבל יאיר לפיד עושה בשבועות האחרונים מהלכים גדולים ועמוקים הכל כדי לנסות להתקרב לחרדים. מה בדיוק עומד מאחוריו והאם יש לזה בכלל סיכוי?

צפו בכתבה של יאיר שרקי במהדורה המרכזית (באדיבות רשת)

כזכור לפני כשבוע יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד הקדיש 8 דק' מזמנו בכדי להעניק ראיון לציקי פרנק בקו נייעס טלפוני ״הקול החרדי״ בו חזר ושב על דבריו "שהוא מתכוון לסייע לציבור החרדי".

"עשיתי טעות בקדנציה הקודמת אני מודה", אומר לפיד לציקי פרנק ומתודה: "אני כשלתי, האסטרטגיה החדשה היא שאני מתקרב לציבור החרדי, היות ואני רוצה להתמודד לראשות הממשלה אני צריך לייצג את כל שכבות העם".

"אני לא מתכוון לקחת קולות מהחרדים, אני לא אוייב של הציבור החרדי" הוא חזר ואמר, וסיפר: " הייתי בשבוע שעבר בכותל עם טלית וכיפה, מיד עשו עליהום על כך שעשיתי מעשה פשוט ביהדות".

לסיום הבטיח לפיד לשנות את התנהגותו כלפי הציבור החרדי "אני סבלני, אני מדבר מהלב, ומאמין שדברים היוצאים מן הלב נכנסים אל הלב".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אני גם לא אויב של הציבור החרדי ואני רוצה להיות ראש הממשלה…

    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח |
    הגב