צפו לפני יומיים בכותל: שוטרים מתיזים גז פלפל על צעיר יהודי

דבר בלתי נסבל כשצעיר מגיע לכותל המערבי ולפתע נעצר על ידי שוטרים אפי' שלא עשה כלום, והם לא מסתפקים בכך ואף מתיזים עליו גז פלפל, כך קרה לפני יומיים הגיע הצעיר, אריה טל להתפלל ברחבת הכותל כשהוא נושא עמו בתיקו כלי זמר כלשהו, כשהסביר לו הצעיר כי אין הוא עושה עם זה שום דבר רע ולמה נאסר עליו להכנס עם זה, בתגובה הוזעקו שוטרים אשר ללא כל סיבה הנראית לעין וכפי שרואים בסרטון שצולם על ידי עוברי אורח בעמדת הבדיקה בכותל המערבי נראה טל מותקף על ידי השוטרים כאשר בשלב מסוים וללא כל סיבה משפריץ השוטר על טל גז פלפל וריסס מטווח אפס ישר לפרצופו ולאזור העיניים.

כפי שניתן לראות בסרטון עוברי האורח במקום שאלו את השוטרים מדוע תקפו את טל, אך לא נענו, השוטרים לא התייחסו אפילו לשאלות, והמשיכו בהתעללותם בצעיר המסכן.

עו"ד איתמר בן גביר שהסיפור הקשה נודע לו על ידי הצעיר מתכוון להגיש תביעה אזרחית כנגד המשטרה, והוא אומר כי: "התמונות הקשות רק מוכיחות את מה שאנו טוענים בחודשים האחרונים: משטרת העיר העתיקה מתנכלת ליהודים והשוטרים משתמשים בכוח לא סביר ומנצלים סמכויותיהם. ניאלץ להגיש תביעה אזרחית וללמד את השוטרים דרך הכיס מדוע אסור לשלוף גז פלפל לשווא".

צפו:

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. את כותבת דברי הבל ורעות רוח הגב שקורא לעצמה חרה דית .אין סיבה להתיץ גז פלפל אפילו שלא הסכים שישימו עליו אזיקים.חבל שזה לא היה הבן שלך יחתיכת גזענית אומללה.השוטרים מאבדים את השפיות שלהם בגלל המעמד המסריח שלהם.נראה אותם שיעשו כך לערבי ליד חמולה של ערבים ..היו סוקלים אותם באבנים.הבנת חרה דית…
  על החתום חרדי ציוני גאה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אני חושבת שצריך להישמע לכוחות הביטחון ולכבד את רצונם. קשה לי להאמין שהם פתאום יתנהגו כך הם לא חולי נפש צריך לשמוע ולכבד את כוחות הביטחון גם אם זה לא נראה יש דברים נסתרים כנראה שקיבלו הוראה מגבוה אולי המצב היה קצת מתוח קיבלו התראה על נסיון לפיגוע . אני אישית הייתי עידה למקרה שהיה בבניני האומה עם נוער חרדי וצר לי שאני כותבת את זה כי גם אני חרדית .חיכיתי לבני שיצא מהאירוע "ועתה כיתבו לכם" וראיתי את הנוער מתגרה בשוטרים ובכוחות הביטחון מנסים לפרוץ בכוח ולהיכנס דרך המחסום משמיעים קולות ומתגרים במאבטחים ואח"כ אומרים שהיכו חרדים .אנשים יש להם כבוד לדת הם מפחדים מאלוקים אבל לא ניתן לכבד את מי שלא נשמע להוראות הם רק עושים את תפקידם היו שם אלפים ולא ניתן היה להכניס את הבחורים שחיכו בחוץ זו היתה סכנת נפשות ולא בטיחותי עד שנאלצתי להתערב ולפזר את בני הנוער הם קצת הופתעו ממני איך אני מעיזה אבל ב"ה הרוחות נרגעו והם הפסיקו להציק למאבטחים

  סיגלית |
  הגב