צפו: הבלשים זינקו על תוקפי החיילים החרדים(וידאו)

5 חיילים חרדים הותקפו ביממה האחרונה בירושלים ובבית שמש על ידי מתנגדי הגיוס, המשטרה עצרתה 2 חשודים בבית שמש. { בית שמש}

 

היום (שלישי) אירע מקרה תקיפה נוסף בבית שמש, כאשר חייל חרדי שהותקף על ידי פורעים של העדה – חולץ  על ידי שוטרים. בלשים של המשטרה שלפו 2 בחורים חרדים החשודים בתקיפה, ועצרו אותם לחקירה.

במסגרת מבצע מתוכנן של המשטרה, שוטרים שהתחזו לחיילים הותקפו כצפוי על ידי חרדים קיצוניים מבית שמש.    בלשים שהמתינו בסמוך זינקו על התוקפים ועצרו שניים בחשד למעורבות באירוע.

מהמשטה נמסר בתגובה: "בבית שמש נעצרו 2 חרדים בגירים בגין תקיפה לובשי מדים שהיו ברחוב. שוטרים שהיו בקרבת מקום זיהו את האירוע ועצרו את החשודים בשעת מעשה".
צילום: י. ק. – חדשות נייעסטון

צפו: הבלשים עצרו את תוקפי החיילים החרדים

‎Posted by ‎אקטואליק – Actualic‎ on‎ יום שלישי 25 אפריל 2017

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. להכניס אותם להסגר של לימוד תורה קרבי. פת במלח תאכל ושש שעות שינה ביום אין יציאות הביתה מהישיבה. על רגע של ביטול תורה – ריתוק לישיבה. אין הנחות. אם צבא התורה אז צבא.

  מרדכי |
  הגב
  • בוא וראו, כיצד מתאימים עליהם… הדברים בנוסח תפילת ימים נוראים: ״ובכן צדיקים יראו וישמחו, וישרים יעלוזו, וחסידים ברנה יגילו.

   בהנהגת העולם הזה, הצדיקים עדיין לא הגיעו לשמחה, אבל ה״אור׳׳ שלהם ״זרוע״, אבל כאשר יבא הגילוי הגדול של הקב״ה בעתיד, באופן של ״תן פחדך ד׳ אלקינו על כל מעשיך ואימתך על כל מה שבראת״ וכבר וכפי שאומרים אנו באריכות בנוסח הברכה בראש השנה וביום הכיפורים, על זמן זה נאמר: ״ובכן צדיקים יראו וישמחו״. הצדיקים, שהיה להם ״אור זרוע״ בעוה״ז, – אותו האור יצמח ויתגלה ויוכלו להגיע לדרגת השמחה. וזהו שנאמר ״יראו וישמחו״.

   ואילו הישרים, [כמו עורך הפלס נתי גרוסמן, ומנכ"ל העיתון שמוליק אלישיב, ומנהל קו ההטרדות אברהם טריגר] אשר כבר עכשיו נאמר עליהם ״לישרי לב שמחה״, הם יעלו בדרגה לכדי עליזה: ״וישרים יעלוזו״. גבוהה מעליהם דרגת החסידים, שכבר עכשיו הגיעו לדרגת ״יעלזו חסידים״, ולעתיד לבא יגיעו ל"ברנה יגילו״.

   כל זה נאמר על אלו הצדיקים וקדושים המוסרים נפשם על קידוש השם מפלג הירושלמי. ובכן צדיקים יראו וישמחו, וישרים יעלוזו, וחסידים ברנה יגילו" בקרוב ממש.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב