צפו: הברנז'ה בסרטון תמיכה ברייניץ (וידאו)

שורה של אנשי תקשורת בכירים בקבוצת 'המשפיעים' הכינו סרטון חיזוק לכתב המודיע שהושהה לאחר שתועד על ידי מצלמות חדשות 2 כמי שמחלטר וגובה כספים מחברות הטבק. {מביך }

שורה של אנשי תקשורת בכירים בקבוצת 'המשפיעים' הכינו סרטון חיזוק לכתב המודיע שהושהה  לאחר שתועד על ידי מצלמות חדשות 2 כמי שמחלטר וגובה כספים מחברות הטבק.

העיתונאים החרדים התייצבו לצדו של יעקב רייניץ. מביך?

פורסם על ידי ‏אקטואליק – Actualic‏ ב- יום שני, 16 בינואר 2017

העיתונאי חיים ולדר התייצב להגנתו של ריינץ וטען : "תקשיבו, כל אחד מאיתנו מתפרנס בדרכו, כל אחד מביא אוכל למשפחתו בדרך אחרת. באו לרייניץ אנשים, אמרו לו "אנחנו רוצים להיכנס לליצמן, אנחנו מוכנים לשלם כסף על זה". הוא היה צריך להיות מטומטם ורשע כלפי משפחתו כדי להגיד לא, והוא בא ואמר, "אין בעיה, אני אסדר לכם". קיבל מהם כסף, הוציא קבלה, לקח את הסכום וסידר להם. אין בזה שום בעיה, אם לרני רהב מותר את זה, אם לכל יוצאי התקשורת, לכל הלוביסטים מותר, גם לו מותר. אם יש לי כעס עליו, זה למה כזה זול?! אבל רייניץ עשה את מה שצריך לעשות, ועשה את זה הכי טוב בעולם. אני במקומו הייתי הולך לטלוויזיה והייתי אומר, "אני? מה שאתם מפרסמים זה כלום, אני עושה דברים הרבה יותר, אני לא הולך לפרסם את זה, אבל תבואו אלי תראו בעצמכם". תלך חופשי, תלך עם ראש מורם, אל תפחד מאף אחד. הדבר הכי נאצל שאת כל הכסף הזה תרמת… למשפחה שלך".

 

גם אבי מימרן קובי רוזנשטיין, ומוטקה בלוי התייצבו לצדו של ריינץ וחזקו אותו. בקבוצות הווטסאפ התנהלו ויכוחים סוערים עם ולדר על התייצבותו לצד רייניץ, חלקם ביקרו אותו ואת יתר אנשי התקשורת שתומכים בחלוטרות.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אתם מפגרים ?מטהרים את השרץ ב ק"נ טעמים. גועל נפש. זו תרבות של מקווה .אוי ואבוי אם החרדים יהיו בשלטון.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב