צפו: הגראי"ל שטיינמן בלימוד היום בביתו (וידאו)

מרגש: לידי 'קוקר' הגיע קטע וידאו שהוסרט בחדרו הפרטי של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שם שקד על תלמודו כמדי יום ביומו. צפו בתיעוד

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מוזר…הקליפ.
  כאילו ומה?
  נדיר שהוא לומד????
  וכי מה ראש הישיבה עושה ביומו? קורא יתד?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אחרי שלצערינו הרב, חמישה הרוגים בני ישיבה מטביעה בתוך חודשיים ל"ע, מרגישים שהקב"ה זועק אלינו, שובו בנים שובבים, והיום שוב טרגדיה בחוף הים: שוב אסון של צעיר חרדי "בחור ישיבה" שטבע למוות בחוף בקיבוץ נחשולים, למקום הגיעו מתנדבי איחוד הצלה מ'חוף הכרמל' שביצעו בו פעולות החייאה ממושכות ובסיומן למרבה הצער נקבע מותו ר"ל, שוטרים שהוזעקו למקום פתחו בחקירת האירוע, אולי הגיע הזמן שאנחנו נחקור, למה עשה לנו אלוקים?

  לצערינו הרב, חמישה הרוגים בני ישיבה מטביעה בתוך חודשיים ל"ע.
  *ב-י’ בסיוון, כאשר תלמיד הישיבה שלום מורי ז”ל טבע למוות במאגר בית זית.
  *ב-טז’ בסיוון טבע למוות תלמיד ישיבה עקיבא שחר ז”ל בחוף הנפרד באשדוד.
  *ב-ו’ תמוז טבע למוות הילד בן ה-12 נתנאל ואנונו ז”ל בבריכה בחצור הגלילית.
  *ב-יא’ בתמוז נהרגה בת של שלוחי חב”ד כשטבעה בבריכה ליד מפלי הניאגרה.
  *היום, יב’ בתמוז, טבע למוות תלמיד הישיבה רועי אליאור אוזן ז”ל בחוף נחשולים.

  כבר נמאס ולא אומר את זה כדי לקנטר, אבל אולי הגיע הזמן שנתעורר קצת אחרי כל הטרגדיות האלה? שנפסיק לרגע לעשות חשבון הנפש, ולהפסיק לחשוב שאנחנו פלג הבניברקים כל כך צדיקים, וצודקים, וכולם רשעים! אני מסתכל מהצד ורואה {מחלוקת} {מחלוקת} {מחלוקת} עד מתי תכלי את עם ישראל? שימו לב (אם נשאר לב) כמה אסונות כמה טרגדיות כמה צרות צרורות ר"ל.

  הקב"ה מדבר אלינו בשפה ברורה למדי!!! ומבקש מפלג רח' חזון איש, אברכים בחורים ויהודים יקרים, תשמרו על החיים שלכם, מספיק מחלוקת נגד הצדיק המתמיד הגאון הגדול מנהיג הדור מרנן ורבנן הרב ר' שמואל שליט"א, היחידי שלוחם מלחמת השם בעמלק מדור דור! הוא נושא את הלפיד ההיסטורי להציל היהדות בארץ ישראל, לא ליתן לבני ישיבה להתגייס ואפילו "לא להתייצב" בלשכת הצבא הטמאה השמד והניאוף כדי שאח"כ ח"ו יגיעו למצב שלא ילמדו תורה וד"ל. תחשבו על המשפחה שלכם על עצמכם והשי"ת יעזור שלא ישמע עוד שוד ושבר בגבולנו.

  חברה: אולי בכל זאת נתעורר קצת אחרי כל הטרגדיות האלה? מובן מאליו שכל בן תורה שמתייצב בבנין של הצבא הוא יידרדר, יתחלן ולא יחזור ללמוד תורה כמו שצריך, הרוח של הכופרים משפיע על המתייצבים חזק מאוד, ואפילו רק להתייצב לקבל דיחוי או פטור יכול להשפיע הרוח של ג' עבירות החמורות ביותר! ר' שמואל שליט"א רוצה שישבו וילמדו תורה כל חייהם ושלא יפסיקו אפילו ליום אחד כ"ש ל3 שנים של שמד, אל תישכחו שאבותינו מסרו את נפשם אלפי שנים למען התורה הקדושה.

  אנחנו חייבים להראות לכל העולם, שנעמוד מאחורי כל בחור ישיבה, ושכל הרבנים והציבור הגדול יעמדו מאחורי כל אחד ואחד שירדפו אותו בגלל גזירת הגיוס, "לא נוותר על שום בחור, ולא נתפשר על שום דבר מול גזירת הגיוס הנוראה" מלבד החובה ללחום בכל כוחותינו מלחמת הקודש כנגד הגזירות השמד, צריך גם להתפלל ולבקוע שערי שמים כנגד הגזירה הנוראה, כמו שאמר החזון איש זצוק"ל שמלבד ההשתדלות יש צורך גם בתפילה לאבינו שבשמים.

  למעשה: כל הניסיונות לכפות לאכוף על החרדים אורח חיים מסוים על-ידי סגירת הברזים הכלכליים בצורה ברוטלית ומוחלטת, ועל ידי זה להוציא אותם בכוח לצבא הטמאה השמד והניאוף או לשוק העבודה או לתרבות החילונית, לא יצליח. מה שיקרה זה שגם אלה שרצו להשתלב – לא ישתלבו, כיוון שהם יראו את זה כמלחמת תרבות, מלחמה נגד השם ית' ח"ו, וכל הרדיפות נגד פלג הירושלמי גם לא יעזור, משום שהקב"ה בעזרם. כעת מרגישים שכל מיני קליפות וערב רב מתגלגלים בתוכנו!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אני מברך אותך ואת בני ביתך (אם הם טרם פרשו מחלאה כמוך) שתהיו בחצי גילו בחצי ממצבו (למרות שדי ברור שאתה כבר בגילך סנילי מוחלט!…). מעבר לזה: אתה חצוף, נבל ורשע ובעיקר …טמבל!!! ידידי, אתה לא תלך לגיהנום – אתה פשוט כבר שם!!!
  איפה חונכת, פרא אדם שכמוך???
  "הלא הוא אביך קנך, הוא עשך ויכוננך".

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. כאשר ראיתי את ההסרטה וראיתי את מורי ורבי מרן רה״י שליט״א זלגו עיני דמעות כמים…אייך מעיזים בני ביתו להסריטו במצבו,האם הסרטה זו מוסיפה לכבוד התורה משהו…לראות את מורי ורבי מדפדף בגמ׳ בלבד …ונראה כמי שאינו יודע מה מחפש בגמ׳….הזהרו בכבוד תורתו….!!!! גם שברי לוחות מונחים בארון……

  תלמידו המובהק |
  הגב
  • וכבר אמרה שלומציון המלכה לבנה אל תתיירא לא מן הצדוקים ולא מן הפרושים אלא מן…..הצבועים!!!!
   אייי עיני זולגת (דמעות תנין), איי מורי ורבי מה עשו לך???
   צבוע עציצי מהזן השקוף כלך לך ל…

   רוני |
   הגב