צפו: החזן ציון יחזקאל מציג ושר: הג'ינגל החדש של ש"ס (וידאו)

ש"ס משיקה שיר חדש: "רק שס" בביצוע הפייטן ציון יחזקאל. השיר מבוצע בסגנון השירה הפיוטית אליו מתלווה צוות נגנים מקצועי ומקהלת קונקשנס * אל השיר צורף קלפי מושקע ובו תמונות מהווי התנועה * צפו

תנועת ש"ס משיקה היום שיר חדש נוסף, לקמפיין הבחירות הקרובות, בסגנון השירה המזרחית-פיוטית. כזכור, הג'ינגל הראשון 'הרב עובדיה חי וקיים' הופק בביצועו של זמר הבית בני אלבז וזוכה בימים אלו להצלחה גדולה בכל הכנסים ומטות הפעילים.

כעת מתווסף אליו שיר נוסף, בביצועו של גדול הפייטנים ציון יחזקאל, שהגיע במיוחד מחו"ל כדי לבצעו. אל השיר צורף קליפ מושקע ובו מילות השיר ותמונות מהווי התנועה.

השיר נקרא – "רק ש"ס", כאשר במרכזו ציוויו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל שהקים את התנועה בעשר אצבעותיו, וכל ימיו היה מורה ומצווה שילכו וישפיעו על אחרים לפעול למען הצלחת התנועה וציווה בחייו על כולם להצביע אך ורק למפעל חייו האדיר – תנועת ש"ס.

בחלקו השני של הג'ינגל מופיעים המסרים החברתיים שתנועת ש"ס מובילה תמיד של דאגה לחלש ולאביון, של עשיית השיוויון במדינה. של הושטת היד לכל נצרך, ועוד.

עשרות שעות הושקעו בהפקת השיר החדש במסירות רבה של כל העוסקים במלאכה. החל מהחזן והפייטן ציון יחזקאל (ארה"ב) – שזכה לשמש כחזן האישי של מרן זצ"ל במשך עשרות שנים, שהעניק ביצוע מושלם לשיר הייחודי, המשורר יצחק סונה הי"ו על כתיבת המילים, צוות הנגנים רפי שאווט, אלעד הראל, אריאל כהן, ואורי ביתאן. לחברי מקהלת "קונקשנס", שלום אריאלי ולילדים נהוראי, נריה, ואורי אריאלי על הליווי הקולי, לאריאל כהן על ההפקה והעיבוד, ולגב' ד. פינטו על הפקת הקליפ וידאו.

צפו:

מילות הג'ינגל:

רק ש״ס

פזמון:
מאז הייתה ש"ס עד היום, לווית חן היא מיום ליום
נסך א-ל חן עליה, חכמי תורה עליה עליה
חזק אל רבניה, חזק נא בוחריה
החזר נא ידידי ידידי עטרה ליושנה

א.
זכור בית אב, את מרן הרב
שציוונו כל ימיו, לבחור רק בש"ס
אשמור חוקיך ומפעליך, ביום בחירה
רצון ליבי רצון ליבי, להחזיר העטרה

נסך א-ל חן עליה, חכמי תורה עליה עליה…
ב.
רק ש"ס, תתן רווחה
רק ש"ס, תהיה הצלחה
רק ש"ס, תדאג לאביון
רק ש"ס, תעשה השוויון
רק ש"ס, תתן לך יד
רק ש"ס, אתה לא לבד
רק ש"ס, עם בני התורה
רק ש"ס, תהיה בשורה בשורה… טובה !!!

נסך א-ל חן עליה, חכמי תורה עליה עליה…

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ציון יחזקאל גר בארה"ב אשתו עם פאה הוא יטיף לנו מוסר להצביע שס הא? הוא המיליונר ידבר על העוני הא?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. המעשים של שס יפים וגם המוזיקה יפה הכל בהשפעת מרן זצוקל אין לציבור הספרדי דתי ולא דתי כמה שס חשובה לתרבות שלנו ולמסורת ליבחור רק שסססססס

    צדק |
    הגב