צפו: החיילת שריגשה את הרשת

חיילת מקסימה! <3היום בצהריים העלה Dani Shabtai‎‏ את הסרטון הזה שצילם וכך הוא כותב: "אני מרגיש צורך לשתף ושכל עם ישראל יעשה לייק, הישראלית הטובה, חיילת שממני קיבלה צל"ש, לפני כ-15 דקות נסעתי בבאר שבע, הסעתי את אשתי לרופא, ראיתי אוטובוס בתחנה בצומת יציאת אירופה בבאר שבע, אשה מבוגרת יורדת וחיילת סייעה לה לרדת מהאוטובוס, ראיתי את החיילת מושיבה את האישה על הספסל ומסייעת לה להוריד את תיקיה מהאוטובוס, לפי התנועות היה נראה שהגברת הודתה לחיילת ואמרה תודה אך החיילת הפצירה לסייע לה, המשכתי בדרכי עם אשתי, הורדתי אותה אצל הרופא וחזרתי בכדי לחפש את החיילת והאישה והופתעתי לראות שלאחר כשלוש מאות מטרים מהתחנה החיילת עדיין ליוותה את האישה הזקנה והחזיקה בידה את כל תיקיה וליוותה אותה עד לכניסה לביתה, האישה נישקה את החיילת והודתה לה על עזרתה. אני מצדיע לך על התנהגותך המופתית! הסרטון כמובן צולם ללא ידיעתה של החיילת ואני מקווה שיגיע למפקדיה בעזרתכם."שרשרת אנושית של מעשים טובים

‎Posted by ‎ניוזדסק ישראל‎ on‎ יום שלישי 13 ספטמבר 2016

החיילת שריגשה את הרשת:  ניו דסק ישראל מפרסם תיעוד מרגש בו נראת חיילת שסייעה לקשישה לרדת מאוטובוס ליד באר שבע וסוחבת את כל תרמיליה עד לביתה.

וכך כותב הישראלי שתיעד, "ראיתי את החיילת מושיבה את האישה על הספסל ומסייעת לה להוריד את תיקיה מהאוטובוס, לפי התנועות היה נראה שהגברת הודתה לחיילת ואמרה תודה אך החיילת הפצירה לסייע לה, המשכתי בדרכי עם אשתי, הורדתי אותה אצל הרופא וחזרתי בכדי לחפש את החיילת והאישה והופתעתי לראות שלאחר כשלוש מאות מטרים מהתחנה החיילת עדיין ליוותה את האישה הזקנה והחזיקה בידה את כל תיקיה וליוותה אותה עד לכניסה לביתה, האישה נישקה את החיילת והודתה לה על עזרתה. אני מצדיע לך על התנהגותך המופתית! הסרטון כמובן צולם ללא ידיעתה של החיילת ואני מקווה שיגיע למפקדיה בעזרתכם.".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.