צפו: החרדים בצרפת "מתנפלים" על הדירות בישראל(וידאו)

כ-4,000 יהודים צרפתים הגיעו ליריד מכירת דירות ישראליות הנערך בפריז. מנהלי היריד מדווחים על עשרות עסקאות שנחתמו עד כה מול 47 חברות הבנייה המציעות את מרכולתן. "אני מקווה שמי שרכש כאן דירות גם יגיע ארצה במהרה ויגור בהם", אמר בעלי החברה המקיימת את היריד

גל הטרור בצרפת לפני כחודש עודד את הקהילה היהודית במדינה לעלות ארצה, ומתברר שדירות רבות עשויות להימכר בקרוב לעולים הפוטנציאליים. חברת "איי קיוב" מקיימת יריד מכירת דירות במלון אינטרקונטיננטל בפריז, ועד כה הגיעו ליריד כ-4,000 איש.

ביריד מציגות 47 חברות בנייה ישראליות את מרכולתן, בהן אברהמי, הזורעים, גינדי, מצלאווי, אביסרור, פרץ בוני הנגב והאחים אוזן בשיתוף עיריית ירושלים, ומנהלי היריד מדווחים על עשרות עסקאות שנחתמו עד כה.

"יש פה היענות מדהימה ומכירות גבוהות במיוחד", אמר עמנואל טורק, מבעלי חברת "איי קיוב". "אני עושה את הירידים האלו כבר 12 שנה ולא זכורה לי כזאת התנפלות. אני מקווה שבאמת מי שרכש כאן דירות גם יגיע ארצה במהרה ויגור בהם. אנחנו בכל אופן נמשיך ונעשה עוד ירידים כאלו".

"אנחנו רואים כאן תופעה מרגשת של אלפי אנשים שבאים ונדחקים כדי לתפוס מקום אצל היזמים", אמר שר הבינוי אורי אריאל. "דיברתי עם האנשים והם אומרים לי שהם עולים לארץ השנה או שנה הבאה. יש שיטפונות חיוביים של יהודים שמתעניינים ורוצים לעלות. אמרתי להם 'אנחנו אוהבים אתכם ונעשה כל מאמץ כדי לקלוט אתכם בצורה המיטבית בישראל'".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.