מצמרר: היתום הטרי מנחם את משפחת גרבר(וידאו)

מרדכי ניישטט בן ה-12 שהתייתם לפני חודש וחצי, הגיע לנחם את משפחת ההרוג באסון הלויה. צפו בדברים המרגשים שנשא

שבוע לאחר פטירתו, החלו בני משפחת ההרוג מרדכי גרבר ז"ל לשבת שבעה זאת בשל האיסור להתאבל בחול המועד.

במהלך ניחום האבלים הופתעו בני המשפחה למראה ילד בודד שהגיע לנחם וסיפור בפיו: "אני מרדכי נוישטט אבא שלי נפטר לפני חודש וחצי הוא (מרדכי גרבר ז"ל) הכיר טוב מאוד את אבא שלי וסיפר לנו 2 סיפורים כשהגיע לנחם". כך פתח בנו של הרב מאיר נוישטט ז"ל שהלך לעולמו לאחר מחלה קשה לפני כחודש וחצי בעיר אלעד.

היתום הטרי המשיך לספר את מה ששמע בעת הניחום אבלים על אביו מפי מוטי גרבר ז"ל: "הוא ישן בבית של אחות שלו וחלם שרואה את אבא שלו עומד על ידו יצא מהבית והתחיל ללכת ל'חכמי לובלין'. שהגיע לשער אבא שלו שאל אותו האם קשה לו ואם הוא מבין את הלימוד, כשהתעורר הלך למרן הרב וואזנר ושאל מה הפירוש של החלום, אמר לו – אם חלמת את זה סימן שאבא שלך דואג לך ועומד לידך ודואג לכל מה שאתה צריך".

https://player.vimeo.com/video/124761331

סיפור נוסף סיפר מספר היתום: "היה בביתו בזמן שלא היה לו כמה שנים ילדים וחלם שאימו יושבת בבית שלו וצוחקת, למה את צוחקת, אין לי ילדים? והיא אומרת לו אל תדאג שנה הבאה יהיה לך בנים, שנה לאחר מכן היה לו בן".

.היתום סיים את סיפורו בפני האבלים שדמעו מהתרגשות: "מוטי אמר לנו תתחזקו כל מה שאתם צריכים תבקשו הוא יותר קרוב אליכם, תבקשו תקבלו. את זה אני ניסיתי את זה וראיתי שזה אמיתי". סיים היתום נוישטט את דבריו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. האם נראה בקרוב את חנוך זייברט מאחוריי סורג ובריח?!?!

    ימים יגידו.... |
    הגב
  2. הרה"צ ר' מאיר נוישטט ז"ל לא נפטר אחרי מחלה קשה, הוא התמוטט פתאומית ונפטר אחרי זמן קצר, אנא לדייק בפרטים תודה

    חבר |
    הגב