צפו: "הכנסת אורחים רשב"י" בהכנות קדחתניות לקראת ל"ג בעומר

בארגון "הכנסת אורחים רשב"י" מתכוננים לאירוח מאות אלפי אנשים במירון ביום ל"ג בעומר • צפו בהכנות האחרונות

כמידי שנה, גם השנה יעלו מאות אלפי אנשים, עמך בית ישראל, רבנים, עסקנים ופוליטיקאים אל ציונו של רבי שמעון בר יוחא זיע"א במירון. בארגון "הכנסת אורחים רשב"י", הפועל בכל ימות השנה ומעמיד אוכל ושתייה לעולים לציון הקדוש בכל עת, כבר החלו להכשיר את השטח לבואם של רבבות המתפללים והבאים לשמוח בשמחת רשב"י ביום ל"ג בעומר.

בין היתר, הקימו במקום אוהל ענק עם אלפי מקומות ישיבה לרווחת הציבור, הכנת סעודת הילולא ענקית ללא-פחות ממאתיים אלף איש, הכשרת דרכי גישה ומעברים נוחים, ארגון התזמורת וההגברה בחצר הציון, התקנת מתקני שתייה קרה ומתוקה בכל אזור הציון.

מנהלי הארגון, רבי מאיר קרליבך ורבי יעקב פרלמוטר הי"ו, ערכו ישיבות היערכות ותיאום עם רשויות המשטרה, האבטחה והבטיחות. כאמור, בימים האחרונים, נערכה אסיפת היערכות מיוחדת עם כל ראשי הנהלת המוסדות, העסקנים והגורמים העוסקים בנושא, לקראת האירוח הענק של מאות האלפים.

הכנות בהכנסת אורחים רשבי
הכנות בהכנסת אורחים רשבי

הכנות בהכנסת אורחים רשבי (יחצ) (2)

הכנות בהכנסת אורחים רשבי (יחצ) (3)

הכנות בהכנסת אורחים רשבי (יחצ) (4)

הכנות בהכנסת אורחים רשבי (יחצ) (5)

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כל הכבוד , ירבו כמותם בישראל

  אני הייתי צריכה ישועה בעניין הפרנסה ראיתי כתבה בשיחת השבוע עם הרב קרליבך ועל הישועות שיש שם , התחברתי אליהם והרב קרליבך בירך אותי וברוך השם כל השערים נפתחו!

  מוטי |
  הגב
 2. עזבו אותכם! כמו ש'הכנסת אורחים' היה גדול וענק עד היום עם פעילות רחבה ומעשי חסד רבים גם בלי שידברו על זה, אז גם עכשיו! כדי הוא רבי שמעון לסמוך עליו בשעת הדחק!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. החסדים הגדולים שעושים ב'הכנסת אורחים רשב"י' במשך כל השנה והפעילות האדירה בל"ג בעומר שידועים ומפורסמים לכל בית ישראל, הינה כלום לעומת החסד האמיתי והתמיכה בנצרכים וכו' במתן בסתר בלי שום פרסום וידיעה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. אשריכם!!!
  תמיד כשאני בא למירון רעב וצמא מהנסיעה המייגעת, אני יודע שיש לי בשביל מה להגיע…
  כל הכבוד לכם!!!!
  ערב, בוקר וצהריים, שבת, יו"ט וחול, ובל"ג בעומר הגדול מי כבר מדבר?
  תבורכו מהשמיים!!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב