צפו: הכתב הצבאי נגד מנכ"לית "שוברים שתיקה" (וידאו)

כך נראה העימות שהתפתח בין מנכלי"ת שוברים שתיקה ובין הפרשן הצבאי רוני דניאל. צפו {עימות סוער}

שר הביטחון בוגי יעלון החליט לאסור על השתתפות חיילים בפעילויות הארגון השמאלני "שוברים שתיקה", השר גם תקף את ארגון השמאל שמתנגד למדיניות צה"ל בשטחים. וכתב פוסט בו התייחס לכך: "מדינת ישראל מגבה את הלוחמים והמפקדים שיוצאים להילחם למענה, ונדע להגן על כל אחד מהחיילים במידה וגורם כזה או אחר ירדוף אותם וינסה לפגוע בהם בזמן שהותם בחוץ לארץ.

זו תופעה מקוממת ובלתי נסבלת, ואין לנו כל כוונה להתפשר במאבק למען חיילי צה"ל. נעמיד לרשות מי מחיילינו שיירדף את כל האמצעים שיש ברשותנו כדי להגן עליו.

אנו מודעים לניסיון הנואל של ארגונים שונים להוציא את דיבתנו רעה ואת דיבתם של חיילי צה"ל רעה ברחבי העולם, וזה מאבק שמחייב אותנו לחשוף את פרצופם האמיתי של אותם אנשים במקביל להגנה על החיילים. גם אני חוויתי רדיפה אישית כזו במדינות שונות בעולם, אבל אסור שהדבר ירפה את ידינו.

מדובר בצביעות ובתעמולה שקרית נגד חיילי צה"ל ומדינת ישראל, וזהו חלק ממסעות הדה-לגיטימציה נגדנו. לכן גם הוריתי לאסור את כניסתם של חברי 'שוברים שתיקה' לכל פעילות עם צה"ל.

אם אנשי 'שוברים שתיקה' היו באמת חרדים למוסר שלנו, כפי שאנו דואגים וחותרים לשמור על ערכי המוסר שלנו, הם היו פועלים מול צה"ל באופן ישיר, ולא משחירים את פני חיילינו בחוץ לארץ.

בעבר היו ניסיונות לברר אירועים ומקרים שאנשי 'שוברים שתיקה' הצביעו עליהם, והם עלו בתוהו. ככל שחלף הזמן התברר שמדובר בארגון הפועל ממניעים זדוניים, ונגד תופעות שכאלו ניאבק בחורמה". כתב השר

בעקבות כך הכתב הצבאי של ערוץ 2 רוני דניאל התעמת בשידור חי עם מנכ"לית "שוברים שתיקה" יולי נובק באולפן שיצאה להגנת חבריה.

צפו (באדיבות רשת)

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.