הלוויית הילד אליהו רפאל טראב (וידאו)

היום בבוקר התקבלה הבשורה המרה על פטירות של הילד הצעיר שהזדכך ביסורים קשים, ולאחר מחלה ממושכת השיב את נשמתו ליוצרה. אחר הצהריים התקיימה לוויתו קורעת הלב מביתו שבשכונת רמות בירושלים {צפו בתיעוד}

היום בבוקר התקבלה הבשורה המרה על פטירות של הילד הצעיר שהזדכך ביסורים קשים, ולאחר מחלה ממושכת השיב את נשמתו ליוצרה. אחר הצהריים התקיימה לוויתו קורעת הלב מביתו שבשכונת רמות בירושלים.

צפו בהלוויה:

https://vimeo.com/148793663

לפני כשנה הכניסה משפחת טראב ספר תורה לרפואתו השלמה, לרגל סיום כתיבת ספר התורה, הגיע הילד אליהו רפאל לבתי מרנן ורבנן גדולי ישראל מכל החוגים והעדות על מנת לזכות אותם לכתוב אות בספר תורה. מצבו הבריאותי של אליהו רפאל חווה עליות ומרודות רבות במהלך השנים האחרונות. מעשה מרגש התרחש לפני כשנה במעונו של מרן הגר"ח קניבסקי בני ברק. הילד אליהו רפאל הגיע יחד עם אביו ויו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרן אברמן.

אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה' פנה למרן הגר"ח קניבסקי וסיפר כי לפני מעלה משנה הגענו להרב בכדי לבקש את ברכתו לרפואת הילד אליהו, ומרן השיב בשעתו, "רפואה שלמה בקרוב', ואכן לתדהמת הרופאים המחלה הנוראה שרבים חללים הפילה- חלפה לה כלעומת שבא, והילד היקר אליהו שב לחייו הרגילים כמו חבריו. באחרונה למרבה הצער שבה המחלה לילד וכעת נזקק לעבור טיפולים קשים מאוד בבתי חולים אשר מתישים אותו וגורמים לו לסבל נוראי. "אנחנו רוצים שהרב יברך שוב את הילד" התחנן הרב אברמן כשדמעות זולגות מעיניו. מרן הגר"ח קניבסקי שמע את הפרטים ולפתע הרים את ידו והוציא את פאותיו של הילד אליהו מאחורי אוזניו והניח מקדימה. הנהגת מרן הרב קניבסקי ריגשה מאוד את הילד ובני משפחתו

"הילד היקר רפאל אליהו היה מבקש ממני כל פעם אני רוצה להתברך מעוד גדולי ישראל בכדי שיהיה בריא", משחזר יו"ר ארגון 'לב מלכה' אהרן אברמן כבקולו נשמע צער רב, " תמיד רפאל אליהו היה חוזר מהביקורים האלו לבתי החולים או לביתו עם כוחות מחודשים להתמודד עם המחלה הנוראה. בזמן שאני ומשפחתו ביקשו מהרבניים ברכה לרפואתו. הוא לא חשב על עצמו, תמיד ביקש ברכה להצלחת שאר בני המשפחה. הוא כל כך התרגש מהספר תורה שהוכנס לרפואתו וכעת יהיה לעילוי נשמתו. כיהודים מאמינים בני מאמינים, אנו בטוחים כי כל התפילות והברכות לא ישבו ריקם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.