צפו: הלוחם התחפש ליולדת – המחבל נלכד(וידאו)

את "היולדת" ליוו "בני משפחתה" שמיד עם כניסתם שלפו את הנשקים. בן דודו שתקף את הכוח – חוסל {התיעוד המלא נחשף}

הפשיטה הלילית על בית החולים בחברון: שעות לאחר המבצע הנועז בבבית החולים שבלב חברון, מפרסמים הפלסטינים את התיעוד המלא של הפשיטה. צפו

בתחפושות וזקנים ביצעו תותחי צה"ל את מבצע "בייבי בום" באמצע הלילה בחברוןצפו בתיעוד איכותי: שלב אחרי שלב >>https://goo.gl/zUMnSX

‎Posted by ‎באזזנט‎ on‎ חמישי 12 נובמבר 2015

כזכור, הבוקר פורסם כי לוחם ימ"מ מחופש ליולדת על כיסא גלגלים וסביבו לוחמים שהתחפשו לקרובי המשפחה פשטו הלילה על בית החולים "אל-אהלי" בחברון ולכדו את המחבל שדקר ופצע באורח בינוני חרדי ליד הישוב מיצד בחודש שעבר.

במהלך המבצע נורה ונהרג קרוב משפחתו שתקף את הכוח. אין נפגעים לכוחות הביטחון. בסרטון שהפיצו הפלסטינים נראה כוח המסתערבים רגעים לפני הפריצה לחדרו של המחבל בבית החולים.

לאחר לכידתו הוא הועבר לחקירת כוחות הביטחון.

יצוין כי זו הפעם השנייה בגל הטרור שבה כוחות הביטחון פועלים בבית חולים פלסטיני ועוצרים שם מחבלים. בפעם הקודמת שלפו הכוחות מחבל מתוך בית חולים את אחד מחברי חוליית חמאס בשכם שרצחה את בני הזוג נעמה ואיתם הנקין בשומרון.

כזכור, לפני כשבועיים התרחש פיגוע דקירה בכניסה ליישוב מיצד שבגוש עציון. באירוע דקר מחבל נהג חרדי – ופצעו אותו באורח קשה.

האירוע החל לאחר שנזרקו אבנים לעבר רכב בו נהג אזרח ישראלי. לאחר שיצא מרכבו בעקבות השלכת האבנים, הישראלי נדקר בפלג גופו העליון על ידי אחד המחבלים. לאחר שהנהג פתח בירי נמלט המחבל מהמקום והלילה, כאמור, הוא נלכד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.