צפו: המון פלסטיני פורץ ומשחית את גדר הגבול

במהלך הפרות הסדר האלימות אמש הצית והשחית המון פלסטיני חלק ממצבורי הגז והדלק וניזוקו גדרות ושערים מצידו הפלסטיני של מעבר כרם שלום.

במהלך הפרות הסדר האלימות אמש הצית והשחית המון פלסטיני חלק ממצבורי הגז והדלק וניזוקו גדרות ושערים מצידו הפלסטיני של מעבר כרם שלום. "הרכוש שנפגע נועד לרווחת אזרחי עזה על-ידי מדינת ישראל ומדינות נוספות מרחבי העולם", נמסר מדובר צה"ל

מצה"ל נמסר כי "אלימות זו, הפוגעת באופן ישיר ברווחת תושבי עזה, מובלת על-ידי ארגון הטרור חמאס, המנסה להציג מצג שווא אליו הוא גורר אזרחים ומסכנם. ממעבר כרם שלום נכנסות מדי שבוע כבר שנים מאות משאיות סחורה וציוד וכן מוזרם דלק וגז לשימוש אזרחי הרצועה. בכך פועל החמאס נגד האינטרסים של תושבי הרצועה ומרע את מצבם של תושבי הרצועה למטרותיו.


במסגרת הפרות הסדר האלימות המובלות על ידי ארגון הטרור חמאס אותרו תופעות של ביום פצועים ופציעות, שימוש בילדים ובנשים ועוד. כל אלה נועדו לעטוף את פעולות הטרור הקשות שמבצע הארגון הטרור חמאס, בהן השלכת מטענים, רימונים, ניסיונות חדירה לשטח ישראל , ולהקשות על פעולות ההגנה של צה"ל תוך הצגת מיצג שווא ושקר אל מול דעת הקהל הבינלאומית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.