המופע של רה"מ: "נקבל 40 מנדטים"

אלפי פעילי הליכוד ושרים הגיעו לכנס תמיכה בגני התערוכה, רה"מ התקבל בתשואות ובשירת "ביבי מלך ישראל" -צפו בנאום המלא

אלפי פעילי הליכוד הגיעו הערב (רביעי) לעצרת התמיכה בראש הממשלה שנערך בגני התערוכה בתל אביב בשל הלחץ התקשורתי להדיח את ראש הממשלה על רקע החשדות החמורים נגדו.

ראש הממשלה התקבל בתשואות ובקריאות "ביבי מלך ישראל", נאומו נקטע מספר פעמים לקול מחיאות הכפיים. בנאום חסר תקדים תקף את השמאל ואת התקשורת.

ראש הממשלה נתניהו הודה בפתח נאומו לפעילים על התמיכה בו וברעייתו. "אמרו לי: 'הם לא רוצים להפיל רק אותך – הם רוצים להפיל את כולנו, את הליכוד, את המחנה הלאומי. הם יודעים שהם לא יכולים לנצח אותנו בקלפי, אז הם מנסים לעקוף את הדמוקרטיה ולהפיל אותנו בלי בחירות'. אני אומר לכם – לא בכדי. הם יודעים שאנחנו מנצחים פעם אחרי פעם בבחירות כי אנחנו הבאנו את מדינת ישראל למצב הטוב ביותר בתולדותיה", הצהיר.

 נתניהו כינה את התקשורת "פייק נויז", וסיפר כי התקשורת היא זו שפימפה על בידוד מדיני ומנסה לפמפם על סיגרים ועל אין ספור תיקים, הוא קרע לגזרים את אהוד ברק, אותה כינה "איש ישן עם זקן חדש". לדבריו, "ישראל נמצאת בפריחה מדינית חסרת תקדים" והמשיך "מכיוון שגם השמאל וגם התקשורת – אותו הדבר – יודעים זאת, הם מתגייסים כעת למסע ציד אובססיבי חסר תקדים נגדי ונגד משפחתי במטרה לבצע הפיכה שלטונית", האשים.

ביבי עבר מכאן להשתלח בתקשורת באומרו כי"התקשורת והשמאל מייצרים אין סוף פרשיות, כתבות וכותרות כדי שאולי משהו יתפוס – אם לא צוללות, סיגרים; אם לא סיגרים, אז שיחות עם מו"ל; אם לא תיק 1000, אז תיק 2000", הטיח. "הם מבקשים מגורמי האכיפה: 'תנו לנו משהו, לא משנה מה'. זו לא הפעם הראשונה שהתקשורת משתמשת בתרגיל הזה", המשיך. "ב-1992 הם הצליחו להפיל את שמיר בהאשמת שווא 'מושחתים נמאסתם' והם הביאו את אסון אוסלו ואוטובוסים מתפוצצים. ב-1999 הם חזרו על התרגיל עם עמותות ברק ו'שחר של יום חדש' – שהביא את האינתיפאדה ועם 100 ישראלים הרוגים".

ראש הממשלה עבר לעודד את שרה נגדה יוגש כתב אישום  "הם לא יספרו לציבור שהיא תומכת ומלווה משפחות שכולות, ניצולי שואה, ילדים חולי סרטן, חיילים בודדים – במקום זה הם מעדיפים לעסוק בדברים שברומו בעולם: הנוהל להחלפת מנורה, חמגשיות, כוס התה שהוגש לאביה הצדיק בן ה-97 על ערש דווי. איזו בושה". שרה נתניהו קמה ממקומה ונופפה לקהל בחיוך כאשר הקהל קורא בשמה שוב ושוב. יש שמועות שהתקשורת תפרסם בקרוב כי קאיה תוזמן בקרוב חקירה באזהרה!, אמר ביבי וחזר שוב על הסיסמה שלו "לא יהיה כולם כי אין כלום".

"מה שאני אומר מבאס מספר אנשים, את הפלסטינים שמייחלים לנפילתי, גם הם יתאכזבו כי זה לא יקרה!, הצהיר, אני נאלץ לאכזב את עיתון הארץ שהבוקר פרסם מאמר שהציע לי באופן מופרש הצעת איתרוג, רק תיסוג מיו"ש ונרד ממך, אז הנה התשובה שלי,  לא! לא תודה!. ובבחירות הבאות נקבל לא 30 מנדטים, אלא 40 מנדטים", הכריז בפתאוס לקול תשואות הקהל".

לסיום, דוד ביטן קרא את כל שרי וחברי הכנסת של הליכוד לבמה, כאשר כולם לחצו את ידו של ראש הממשלה שירד לקהל ולחץ את ידי הפעילים הנלהבים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.