צפו: המחבל הדורס ממנהטן רץ עם אקדח

לפחות 7 בני אדם נהרגו בפיגוע הדריסה במנהטן שבניו יורק. מתיעוד שפורסם בתקשורת האמריקנית נראה הדורס כשהוא יוצא עם אקדח דמה לעבר העוברים ושבים ורץ לכל עבר. על פי דיווח ברשת 'פוקס נויז' המחבל צעק "אללה אכבר" בעת האירוע. צפו

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אוי לאותה בושה. מדוע הנשים השמאלניות מאוהבות בגפני? ומדוע גפני אוהב אותן? למי שכבר שכח, גפני הכריז בעבר כי שלי יחימוביץ היא האדמורי"ת שלו, אז אין זה פלא שהן רוצות לנשק אותו וכו'. תשימו לב: זה כבר קןרה בגלוי ומי יודע מה קורה בסתר. חילול השם של ממש. למי שהספיק לשכוח - מרן הרב עובדיה יוסף אמר: 'גפני' ראשי תיבות 'פורץ גדר ישכנו נחש'. חה"כ גלאון לגפני באירוע הפרידה מועדת הכספים "אמרתי לך בטלפון איזה באסה שאי אפשר להתחבק עם החרדים, אני ממש אוהבת אותך". גפני: "די כבר את גורמת לי הרהורים קשים ואסורים"

    אוי לאותה בושה. מדוע הנשים השמאלניות מאוהבות בגפני? ומדוע גפני אוהב אותן? למי שכבר שכח, גפני הכריז בעבר כי שלי יחימוביץ היא האדמורי"ת שלו, אז אין זה פלא שהן רוצות לנשק אותו וכו'. תשימו לב: זה כבר קןרה בגלוי ומי יודע מה קורה בסתר. חילול השם של ממש. למי שהספיק לשכוח – מרן הרב עובדיה יוסף אמר: 'גפני' ראשי תיבות 'פורץ גדר ישכנו נחש'. חה"כ גלאון לגפני באירוע הפרידה מועדת הכספים "אמרתי לך בטלפון איזה באסה שאי אפשר להתחבק עם החרדים, אני ממש אוהבת אותך". גפני: "די כבר את גורמת לי הרהורים קשים ואסורים"

    למדן |
    הגב