צפו: המליאה נושאת תפילה להצלחת טראמפ (וידאו)

חבר הכנסת יהודה גליק מהליכוד שנבחר כנציג המדינה להשתתף השבוע בהשפעת טראמפ בארה"ב, נשא נאום שבו תקף את ההשתלחות ברה"מ בפרשת ביבי נוני וקרא לסיום לציבור חברי הכנסת לשאת מזמור תהילים להצלחת טראמפ והשבעת נשיא ממלכת החסד הגדולה בעולם. צפו {נאום גליק}

חבר הכנסת יהודה גליק מהליכוד שנבחר כנציג המדינה להשתתף השבוע בהשפעת טראמפ בארה"ב, נשא נאום שבו תקף את ההשתלחות ברה"מ בפרשת ביבי נוני וקרא לסיום לציבור חברי הכנסת לשאת מזמור תהילים להצלחת טראמפ והשבעת נשיא ממלכת החסד הגדולה בעולם.

גליק פתח כדרכו במתיקות: "חברי חברי הכנסת המתוקים והמתוקות מן הקואליציה ומן האופוזיציה, גברתי היושבת-ראש, סגן המזכיר, הקלדנית היקרה, וכולם, אני נורא מתנצל. אני יודע שהאירוע החשוב ביותר שמתרחש בעולם השבוע זה נוני את ביבי, את ביבי את נוני. אני יודע, וזה הדבר שמטריד את כולכם. אבל יש עוד איזה אירוע שולי שמתרחש בעולם השבוע. אני יודע שהוא לא כל כך חשוב כמו נוני וביבי וביבי ונוני. אני ביום רביעי מתעתד לטוס לארצות-הברית, אם מישהו מהאופוזיציה יואיל בטובו לכבד אותי בקיזוז, לאירוע עולמי של הכתרת נשיא חדש למדינה אולי החשובה בעולם. ביקש הח"כ. והמשיך:

ואני רוצה לשאת אתי, יחד אתכם, תפילה להצלחתו. הצלחתו להביא שלום לעולם, הצלחתו להביא טוב לעולם. ולכן אני רוצה לקרוא פרק תהלים, שנאמר לכבוד מלכותו של שלמה המלך, אבל הוא נכון לכל מלך.

"לשלמה אלו-הים משפטיך, למלך תן, וצדקתך לבן-מלך; ידין עמך בצדק, וענייך במשפט; יישאו הרים שלום לעם, וגבעות בצדקה; ישפוט עניי-עם יושיע לבני אביון, וידכא עושק; ייראוך עם שמש, ולפני ירח דור דורים; ירד כמטר על גז, כרביבים זרזיף ארץ" – תהיה כלכלה נהדרת – "יפרח בימיו צדיק, ורוב שלום עד בלי ירח; וירד מים עד ים, ומנהר עד אפסי ארץ; לפניו יכרעו ציים, ואויביו עפר ילחכו; מלכי תרשיש ואיים מנחה ישיבו, מלכי שבא וסבא, אשכר יקריבו; וישתחוו לו כל מלכים, כל גויים יעבדוהו; כי יציל אביון משווע, ועני, ואין עוזר לו; יחוס על דל ואביון, ונפשות אביונים יושיע; מתוך ומחמס יגאל נפשם, וייקר דמם בעיניו; ויחי וייתן לו מזהב שבא, ויתפלל בעדו תמיד, כל היום יברכנהו; יהי פיסת בר בארץ בראש הרים, ירעש כלבנון פריו, ויציצו מעיר, כעשב הארץ; יהי שמו לעולם לפני שמש ינון שמו, ויתברכו בו, כל-גויים יאשרוהו; ברוך ה' אלוהים אלוהי ישראל, עושה נפלאות לבדו; וברוך שם כבודו לעולם, ויימלא כבודו את כל הארץ אמן ואמן".

גליק הביע תקווה על השגרירות שאכן תעבור לירושלים: "ולוואי ואנחנו לפני תקופה גדולה של ירושלים כעיר העולמית של שלום, ושגרירות ארצות-הברית תעבור לירושלים ותכיר בה כבירת מדינת ישראל. כי היא בירת מדינת ישראל. ומי שאיננו מעביר את שגרירותו לירושלים, פשוט מנותק מהמציאות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.