צפו: הנאשם משחזר את הרצח בדומא (וידאו)

השחזור נערך בשעת לילה ובליווי כוחות הביטחון. עדי ראיה פלסטינים דיווחו כי "החשודים נראו מפוחדים" {חזרה למקום הפשע}

בדיווח בטלוויזיה הפלסטינית נראה קטע משחזור הרצח בבית משפחת דוואבשה בכפר דומא. תושבי הכפר מתארים איך כוחות הביטחון שבו לבית ופרצו אליו בשעת לילה מאוחרת יחד עם הנאשם בביצוע הרצח עמירם בן אוליאל, שם שחזר בפניהם איך ביצע את המעשה

<object type="application/x-shockwave-flash" data="http://admin.brightcove.com/viewer/us20140626.1337/BrightcoveBootloader.swf?playerID=3199018807001&playerKey=AQ~~%2CAAABaSVvvhE~%2CkYID6H47O2uTO8qXOzApgwJhylV14cNn&%40videoPlayer=ref%3Ahttp://reshet.tv/News_n/heb/news/Politics/Security/articlenews,200652/&autoStart=&bgcolor=%23FFFFFF&debuggerID=&dynamicStreaming=true&flashID=myExperience&height=400&includeAPI=&isUI=&isVid=true&linkBaseURL=&originalTemplateReadyHandler=onTemplateReady&startTime=&templateLoadHandler=&templateReadyHandler=&width=500&wmode=transparent" id="myExperience" width="500" height="400" class="BrightcoveExperience" seamlesstabbing="undefined"><param name="allowScriptAccess" value="always"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="seamlessTabbing" value="false"><param name="swliveconnect" value="true"><param name="wmode" value="transparent"><param name="quality" value="high"><param name="bgcolor" value="#FFFFFF"></object>

כזכור, מוקדם יותר הותר לפרסום כי עמירם בן אוליאל הוא החשוד המרכזי שנאשם ברצח שלושת בני משפחת דוואבשה בכפר דומא חודש יולי האחרון.

במסגרת הפרשה מואשם גם קטין שסייע לו בתכנון הרצח. שמו אסור עדיין בפרסום.

החשוד התגורר בתחילה בגבעות בגוש עציון , לאחר מכן עבר להתגורר בשכונה חרדית בירושלים, הוא לומד בכולל של אחד מרבני ברסלב הנחשבים בבירה, סמוך לכולל הוא נעצר על ידי אנשי שב"כ שהשתלטו עליו והכניסו אותו  בכוח לתוך רכב הארגון.

עמירם בן אוליאל, בן 21 נשוי עם ילדה, עבר לירושלים מהמאחז גאולת ציון כשבועיים לאחר הרצח. הזוג התחרד בחודשים האחרונים.

בבית המשפט המחוזי בלוד הוגש הבוקר כתב אישום נגד בן אוליאל בגין תכנון וביצוע רצח בני המשפחה בדומא – הפעוט עלי בן השנה,

אוליאל שחזר את המעשה והודה בחקירתו כי השליך שני בקבוקי תבערה לבית משפחת דוואבשה בלילה שבין חמישי לשישי ב-31.7.15

בן אוליאל ביצע את המעשה לבד. בליל הרצח הגיע בן אוליאל לכפר דומא מצויד בבקבוקי תבערה ותרסיס צבע. הוא הצית בית אחד ריק מיושבים, ריסס על קירותיו כתובות מנצאה ולאחר מכן השליך בקבוק תבערה לעבר בית משפחת דוואבשה.

כתוצאה מהשלכת הבקבוק אש אחזה בבית וגרמה למותו במקום של התינוק עלי בן השנה וחצי, ולפציעתם הקשה של האם ריהאם, האב סעד ואחמד בן ה-4. כעבור מספר ימים מתו מפצעיהם האם, האב והילד אחמד.

אביו, הרב ראובן בן אוליאל, משמש כרב היישוב כרמי צור בדרום גוש עציון שמצפון לחברון.

מכריהם טוענים כי מדובר במשפחה נורמטיבית לחלוטין של אנשי חינוך. אביו של בן אוליאל נחשב לממלכתי ולא קיצוני.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.