צפו: הנהג סוטה מהמסלול ודוהר לתוך המסעדה (וידאו)

מצלמות אבטחה תיעדו את הרגע הנורא שבו דהרה מכונית לתוך מסעדה ברחוב בן יהודה בת"א. בתאונה הקשה נהרגו הנהג, שלקה בלבו ואיבד שליטה, ועוד שני בני אדם. צפו {המצלמות תיעדו}

הרגע שנראה כמו פיגוע דריסה: מצלמות אבטחה תיעדו את הרגע הנורא שבו דהרה מכונית לתוך מסעדה ברחוב בן יהודה בת"א. בתאונה הקשה נהרגו הנהג, שלקה בלבו ואיבד שליטה, ועוד שני בני אדם.

צפו בתמונות הקשות ממצלמות האבטחה

https://www.facebook.com/newsredcolor/videos/1229517330406279/

הנהג שלקה בלבו איבד את הכרתו ואיבד שליטה על רכבו שדהר לעבר יושבי המסעדה. כלי הרכב פגע בשולחנות ובכיסאות על המדרכה, ולא בתוך המבנה עצמו. המשטרה פתחה בחקירה לברור נסיבות המקרה.

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לפצועים טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה בנהג, שכנראה לקה בליבו במהלך הנסיעה. לאחר מכן פינו אותם לבתי החולים וולפסון בחולון ואיכילוב בתל אביב.

"אוטו נכנס למסעדה, מכונית נכנסה דרך החלון", סיפרה אשתו של בעל המסעדה. "אני לא יודעת איך הוא נכנס דרך המדרכה. הייתי במטבח ולא הבנתי איך זה קרה. הכול בלגן".

עדת ראייה שיחזרה: "הגעתי לפינת הרחוב ליד המסעדה ושמעתי רעש חזק, שמעתי אנשים צורחים ובורחים משם. ראיתי מכונית שנכנסה ממש לתוך המסעדה. אנשים שם היו שרועים על הרצפה. רצתי לעזור. הייתה שם בחורה אחת ששכבה מתחת לפח גדול שעף עליה. באתי לעזור לאישה אחרת והיא רעדה מפחד".

שמעתי רעש של משהו מתקרב", סיפר אחד הפצועים לאחר שהגיע לבית החולים. "ואז הכול נשבר שם, היה שם חלון ראווה שנשבר ועפו מלא זכוכיות, אנשים ברחו פנימה כי הם חשבו שזה פיגוע".

"הבנו שהנהג קיבל דום לב, נשען על ההגה, לחץ על הגז ופגע בכמה עוברי אורח", סיפר עומר לביא, אחד מבעלי המסעדה. "אחד מהנפגעים זה אדם שישב כמה דקות לפני כן בפנים וביקש לצאת החוצה. בהתחלה חשבני שזה פיגוע, אנשים רצו למעלה, נכנסו לשירותים, כשהבינו שזה לא פיגוע, נשמו לרווחה ויצאו".

צפו בעדויות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.