צפו: הנשק ומדי צה"ל שנמצאו בתוך המקום המקודש לחמאס (וידאו)

 דובר צה"ל מסכם את אירועי הלילה אמש בקטעי וידאו ובטקסט. צפו

ביממה האחרונה השמידו כוחות חיל-רגלים בשילוב כוחות הנדסה תוואי שלוש מנהרות טרור אשר נועדו לפגוע באזרחי מדינת ישראל.

כוח מחטיבת הצנחנים חשף פיר מנהרה ובו נשק מסוג קלצ'ניקוב ומצבור רימונים.

כוח שריון חשף בתוך מסגד אמצעי לחימה ביניהם טיל נ"ט מסוג קורנט מוכן לשיגור, מטען חבלה, מכשיר קשר ומפות.

במהלך הלילה תקף צה"ל כ- 80 מטרות טרור ברחבי רצועת עזה.

כוחות חיל-הים תקפו ביממה האחרונה מתחם שיגור ממנו נורו פצמ"רים לעבר כוח שריון, בתים מופללים בפעילות טרור בצפון רצועת עזה ומחסן אמצעי-לחימה.

דובר צה"ל: "כוחות צה"ל ממשיכים לפעול בנחישות ובשיתוף פעולה בין זרועי על מנת להביא לשקט ולביטחון לתושבי מדינת ישראל".

חלק מהמטרות שנתקפו הלילה הם מסגדים המשמשים כתשתית טרור של ארגון הטרור חמא"ס, ביניהם מסגד המשמש בכיר בזרוע הצבאית של חמא"ס לפעילויות צבאיות ומסגד המשמש כנקודת תצפית אשר נמצא בסמוך לגן ילדים. במסגד נמצאו מדי ב של צה"ל ועוד תחפושות הסוואה עם נשק רב.

פעילות כוחות מיוחדים ברצועת עזה ואיתור ציוד לחימה במסגד
[alooma ref="e873fa17881ebe252064bf5200480e82.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

כוח צנחנים חושף ומשמיד מנהרות התקפיות ברצועת עזה ביממה האחרונה

[alooma ref="b1506ad213cfc5d35088991b9dcfba03.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

תקיפות יעדי טרור ברצועת עזה ביממה האחרונה

[alooma ref="082e1d74c7618c7d60abbcc44b403f7d.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אם היו שומרים תורה ומצוות לא היינו צריכים צבא ומלחמות. תפסיקו עם התגובות הרדודות. בכלל איך נער חרדי שומר/ת מצוות יכול לשרת במקום פרוץ, מלא אינטנט, מלא זנות, אייפונים, חיילות שלובשות מדים צמודים, משקיות ת”ש. אני יודעת בדיוק איזו פריצות יש שם, ואיך יש הרבה מקרים בין מפקדים נשואים לחיילות צעירות לא עלינו!!!! כן כן כן אני יכולה להעיד על הרבה מקרים…

  תגידו לי מה עם הדרת נשים בצה”ל: אני בכלל לא מבינה, למה לא מרשים להם-לחיילות, להיכנס לעזה, איפה “ההדרת נשים” – איך זה שרק חיילים נכנסים ונהרגים, איפא החיילות החזקות הפרוצות של צה”ל…. כך מתנהגים בעת צרה בזמן שיהודים בסכנה? אין שנאה כמו שנאה עצמית!! זה פוגע בכל העם הישראלי. “עת צרה היא ליעקב” וככה אתם מתנהגים נגד נשי הצה”ל? בכלל לא מבינה למה לא מרשים להם (לחיילות) להיכנס לעזה, היכן אבירי הצדק היכן מגיני הנשים למיניהם למה כעת כולם שותקים ???????

  בבקשה, תנו מיד לחיילות הפרוצות של מדינת ישראל להיכנס לעזה להראות לעולם שקיים “צבא שוויוני אמיתי” במדינת ישראל. פשוט אם לא, יאומרו כך מתנהגים שונאי ישראל. ///”צה”ל = צרעת היא לישראל”\\\ צהל עייף ויגע ואין בכוחו מול אריות החמס.

  אֵין לָנוּ עַל מִי לְהִשָׁעֵן אַך וְרַק עַל אָבִינוּ שֶׁבַּשָׁמַיִם, כָּל אוּמוֹת הָעוֹלָם נֶגְדֵנוּ כְּמוֹ שֶׁנֶאֱמַר “לְכוּ וְנַכְחִידֵם מִגּוֹי וְלֹא יִזָּכֵר שֵׁם יִשְׂרָאֵל עוֹד” וְעַכְשָׁיו נוֹעֲצוּ לֵב יַחְדָּו כָּל אוּמוֹת הָעוֹלָם לְלֹא יוֹצֵא מִן הַכְּלַל מִאַמֶרִיקָה וְעַד רוּסְיָה מֵאֵירוֹפַּה וְעַד אַפְרִיקָה (כולל גם הציונים) כוּלָם בְּלֵב אֶחָד וּבְמַחֲשָׁבָה אַחַת – לֹא לְהַשְׁאִיר זֵכֶר מִכָּל עַם יִשְׁרָאֵל ח”ו. וְכָעֵת אֵין לָנוּ עַל מִי לְהִשָׁעֵן אַך וְרַק עַל אָבִינוּ שֶׁבַּשָׁמַיִם ולא על צה”ל או שום ד”א.

  בזריזות ותיכף ומיד, צריכים חברי הכנסת “החרדים” לעשות חוק חדש במדינת איזראל, חוק שכבר אסור ע”פ תורתינו הקדושה, דהיינו להפסיק “מצעדי תועבה” באשדוד, תל אביב, חיפה, וירושלים, וכו’ אפילו אם הוא לא יוסכם משאר חברי כנסת החילונים, אבל לפחות שלא יחשבו אותנו בשמיים לטומאה הנוראה הזו בפלטר של מלך מלכי המלכים הקב”ה. ככתוב בתורה “כי הוא הנותן לך כח לעשות חייל”

  אבינו מלכנו נקום נקמת דם עבדיך השפוך, אבינו מלכנו פתח שערי שמים לתפילתנו. אֵין לָנוּ מִבַּלְעַדֵי ד’ שׁוּם גוֹאֵל וּמוֹשִׁיעַ וְצִפִּיָּתֵנוּ הָבֶל לְעֶזְרַת אוּמוֹת הָעוֹלָם וְנֶהֱפַכְנוּ בְּעֵינֵי כוּלָם לְלַעַג וּלְקֶלֶס מוֹאָב עַמּוֹן גְּבָל וַעֲמָלֵק פְּלֶשֶׁת עִם יֹשְׁבֵי צוֹר כוּלָם לְלֹא הֶבְדֵל גֶזַע וּמִין רוֹצִים אַך וְרַק לְהַכְחִידֵנוּ מֵעַל פְּנֵי הָאֲדָמָה וְלֹא יִזָכֵר שֵׁם יִשְׂרָאֵל מֵעַל פְּנֵי [הָאֲדָמָה] ר”ל.

  ולאחיינו החרדים הלטאים (הבני תיירה) לזיכו הרבים, יש לתקן: את השחתת הזקן, וגידול הבלורית, ופיאות מאחורי האוזניים, יש בזה כמה איסורים חמורים ביותר, עיין באורחות יושר של ר’ חיים שליט”א, וחזו”א וח”ח ז”ל…. להתלבש כך זה ממש בגדר, ויחזק ד’ את לב פרעה.

  אם היו שומרים תורה ומצוות לא היינו צריכים צבא ומלחמות. תפסיקו עם התגובות הרדודות. בכלל איך נער חרדי שומר/ת מצוות יכול לשרת במקום פרוץ, מלא אינטנט, מלא זנות, אייפונים, חיילות שלובשות מדים צמודים, משקיות ת”ש.
  אני יודעת בדיוק איזו פריצות יש שם, ואיך יש הרבה מקרים בין מפקדים נשואים לחיילות צעירות לא עלינו!!!! כן כן כן אני יכולה להעיד על הרבה מקרים…

  תודה רבה לבורא עולם על הניסים, כולנו קוראים תהלים. שבעזרת השם ית’ שמו, רק יגמר הכל מהר בבשורות טובות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב