צפו: הסרטון המביש שזנדברג לא רוצה שתראו (וידאו)

חברת הכנסת תמר זנדברג נעצרה על ידי שוטרי היחידה לחקירות חומוס לאחר שניסתה למנוע את מעצרו של סטנדאפיסט שסיפר בדיחות לא מצחיקות על המאכל הלאומי והשואה. צפו בסרטון שזנדברג לא רוצה שתראו

המקרה התרחש לפני כעשור במסגרת מופע סטנדאפ, נקדים ונאמר כי כי הכל היה הצגה בלבד.

בסרטון נצפית חברת הכנסת תמר זנדברג כשהיא משתוללת ומטיחה לפרצוף של השוטרת צלחת חומוס, לאחר שהשוטרת ניסתה לעצור את אחד הבדרנים שהתבדח על השואה: "יודעים מה ההבדל בין צלחת חומוס לשואה? כי השואה לא היתה אחלה", הצופים הנזעמים השליכו לעברו חפצים שונים, ודרשו מהמשטרה שהיתה במקום לעצור אותו.

חברת הכנסת זנדברג שראתה את הניסיונות לעצור את הבדרן, זינקה אל הבמה כשבידה צלחת חומוס והדביקה אותו לפניה של השוטרת.

ח"כ זנדברג, מובילת המאבק נגד חוק החומוס, נכחה בהופעה של הסטנדאפיסט לכאורה עידו קינן בזמן ששוטרים עלו לבמה ועצרו את קינן על סמך סעיף החוק האוסר לספר בדיחות לא מצחיקות על חומוס. במחאה על המעצר הטיחה זנדברג צלחת עם חומוס בפניה של אחת השוטרות, ועל כן עוכבה לחקירה.

בדף הפייסבוק של המוזיקאי הצל הובא הסרטון כשהוא כותב: "האם זאת התנהגות ראויה לחברת כנסת ויושבת ראש הועדה למלחמה בסמים? תראו ותחליטו בעצמכם…תעשו גוגל לשאר השמות של המשתתפים בסרטון, כל פסגת השמאל הרדיקלי נמצאים שם והצלם איך לא, צלם של בצלם".

צפו בסרטון המביש שרץ ברשת בעקבות המקרה של זריקת הנדל

(הצל) the shadowהסרטון שתמר זנדברג לא היתה רוצה שתראו !האם זאת התנהגות ראויה לחברת כנסת ויושבת ראש הועדה למלחמה בסמים? תראו ותחליטו בעצמכם… תעשו גוגל לשאר השמות של המשתתפים בסרטון, כל פסגת השמאל הרדיקלי נמצאים שם והצלם איך לא, צלם של בצלם..

‎Posted by ‎כיכר הימין‎ on‎ שישי 21 אוגוסט 2015

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כותרת לא נכונה ונתינת במה לשירות השמאל.
  בקצרה – רואים בסרטון מופע המורכב מסטנדאפ, משטרה וח"כ זנדברג במחאה על מדיניות המשטרה וסטימת הפיות
  כותרת- ח"כ תמר זנדברג רוצה שתראו את הסרטון ותראו ושוב תראו אלף פעמים תראו ובסוף תצדיקו מה שהיא אומרת שם , מכיוון שכל דבר, אם נאמר הרבה פעמים , אנשים יצאו מנקודת הנחה שזה נכון.

  ובנוסף, מה העניין להביא את במת השמאל לאתר? האם זה מעניין את הגולשים? האם זה מוסיף להם או שזה רק שיקול של רייטינג?

  אהוד |
  הגב