צפו:" העולים להר הבית דינם כרת"(וידאו)

הקרב על הר הבית: פעיל הליכוד יהודה גליק וחבר מועצת עיריית ירושלים מטעם 'דגל התורה' יצחק פינדרוס, התעמתו היום בשידור ב'ערוץ הכנסת' סביב האיסור ההלכתי בעליה להר. צפו {פינדרוס מול גליק}

הקרב על הר הבית: פעיל הליכוד יהודה גליק וחבר מועצת עיריית ירושלים מטעם 'דגל התורה' יצחק פינדרוס, התעמתו היום (ב') בשידור ב'ערוץ הכנסת' סביב האיסור ההלכתי בעליה להר.

יהודה גליק: "אני ימשיך להעלות יהודים להר הבית ומברך על ההחלטות של קרי ונתניהו שיהודים יוכלו לעלות להר אך לא להתפלל, יש גדולי עולם שמעודדים את העליה להר הבית, המוסלמים מנפנפים באיסור של הרבנים ופועלים נגדינו".

https://player.vimeo.com/video/143608124

פינדרוס: "לעלות להר הבית זה האיסור היחידי שגורם לאסונות, זה אסור בתכלית האיסור. הערבים לא צריכים סיבה לאינתיפאדה, אך העיסוק בהר הבית במקום לעסוק בירושלים, הוא שגוי מקור האנרגיה של כולנו הוא מהר הבית וזה בדיוק הסיבה שאסור לעלות לשם".

פינדרוס הוסיף: "יש סמכות רבנית בישראל שקבעה כי אסור לעלות להר הבית. אין לגיטימיוטת לדעה שמתירה כי יש כללי פסיקה מאוד ברורים לאחר שכל המערכות הרבניות בהם מועצת הרבנות הראשית, מועצת גדולי התורה ומועצת חכמי התורה שקבעו כי אסור לעלות להר, והעולים דינם כרת".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.